Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az a Balázska akit kb...

Ki az a Balázska akit kb minden iskolábal kapcsolatos kérdéshez odaírnak, mintha a kérdező lenne "Balázska"?

Figyelt kérdés

Megmertem kérdezni, hogy mit kell tenni, ha egy tanár nem elérhető, pedig órát kéne tartania (direkt nem akar, inkább feladatot ad és napokra eltűnik), mert már elég fura, hogy hetek óta a könyvből bogarásszuk ki vajon mit kell kezdeni a feladatokkal és tutorial-t nézünk a neten hozzá.


És egyből elkezdtek dobálózni, hogy "Szép történet balázska" "máskor jobbat találj ki balázska" balázska így balázska úgy. Elég szomorú és egyben bántó is, mert reménykedtem abban, hogy ott ahol kérdéseket lehet feltenni jószerivel nem lehet, mert a kommentelők "megtiltják"


Ki ő???

Hiába írom be a googleba se nem dob ki értelmes egyértelmű tartalmat.


2021. jan. 18. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy pontosan honnan ismeritek ennyire ezt az embert?
2021. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%
neked is sok életed lehet ha őt figyelgeted..
2021. jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy nem kell figyelgetni.

Egy rahedli kérdést ír ki, mivel egész nap semmit nem csinál.

2021. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Jól van ez így? ***** válasza:
95%
Figyelgeti ám, akinek 2 anyja van :). Elég volt végig pörgetni a Munkahely, kollégák kategóriát és már a kérdés alapján fel lehet ismerni. Feltettek egy kérdést arra válaszoltam.
2021. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ilyen konkrét személy, volt pár kérdés,amit nano összekötöttek, és így összeollóztak egyfigurát belőle. Anno volt olyan kérdés, amiténtettem fel poénból, ahogy láttam, hogy épül a Balázska kultusz, abból a kérdésből is merítettek később.
2021. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
13: hátöö ha elolvasnád az összes kommentet és a kérdést is rájönnél, hogy csak azért tudok róla, mert végig balázskázták a kérdésemet én meg értetlenkedtem, hogy ez mégis mi a fene.
2021. jan. 18. 22:37
 18/22 anonim ***** válasza:
5%
Balázska=dzsudzsák balázs?
2021. jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
11%
Nem, Sebestyén balázs
2021. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3%

#8

"Állandóan az alapjövedelmet szajkózza, meg hogy az állam biztosítson neki nőt."


Ezt én is írtam már , mármint hogy az állam ne házat adjon hanem nőt. Akkor én is seggarc vagyok?

2021. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!