Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más se jön ki jól a családtagj...

Más se jön ki jól a családtagjaival?

Figyelt kérdés

A családom sokszor egyszerűen kiborít,sokkal jobban szeretek külön lenni mint velük.

5 en vagyunk összesen:édesapám egy karrierista, embereket nem kedvelő,flegmatikus személyiség, édesanyám szintén maximalista csak a háztartási dolgokban, minden apró dologért problémázik ami elromlik a ház körül. Nincs egy nap, hogy valamiben ne látná meg a hibát. Ők édesapámmal a lehető legrosszabb kapcsolatban élnek. Apám szeret a domináns fél lenni,anyám nem szereti ha elnyomják,ezért mindig orbitàlis nagy viták mennek kettejük között,még akkor is amikor Budapestről az albiból hazaugrok kéthetente,arra nincsenek figyelemmel hogy én itthon vagyok végre és ahelyett h valami családi program lenne megy a vita és az otthonülés. A hugommal jól kijövök,ő egy csendes,megbízható személyiség. A kapcsolatom viszont a bátyàmmal nem jó,mert nàrcisztikus,a legtöbbet képezeli magàról és engem semmibe vesz mert ő már egy céget vezet ès én még csak tanulok. A legrosszabb a kapcsolatom a szüleimmel, épp ezek miatt meg se próbálom h egy kicsit közeledjek feléjük. Apámmal meg se próbálok beszélgetni mert egyszavas válaszokat ad vagy nem is válaszol, anyám meg csak a tisztaságról tud beszélni.



2021. jan. 19. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Egyoldalúnak tűnik a beszámoló.
2021. jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ha ez vigasztal valamennyire, én sem jöttem ki a családtagjaimmal (apámmal, anyámmal, hugommal). Kb. mintha idegenek éltek volna egy házszám alatt.

Mióta elköltöztem, igényünk sincs egymásra, kb. egy évben egyszer, az is udvariassági, ez van.

2021. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem családom sincs, nem még igényem:) Bizonyos esetekben ez nem jó, de alapvetően felnőtt korban már elvan vele az ember.
2021. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok vele. Mióta elköltöztem tőlük, már alig találkozunk, és akkor is rettenetesen felhúznak a kis butaságokkal. Mindenbe belekötnek, mindent kritizálnak. Nem figyelnek arra, amit mondok, mindent elfelejtenek. Sajnos a családom kb összes tagja csak rossz hatással volt rám, ezért jobb kerülnöm őket.
2021. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!