Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiknek most nincs munkájuk,je...

Akiknek most nincs munkájuk,jelenleg milyen lehetőség közül választhattok,hogy javíthassatok az életetek minőségén?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Én a tesciba járok lopni. A napi 12 ezer megvan. Az átlag magyar munkaerő sem kap többet...
2021. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

November óta itthon vagyok és a kollégáim is. Vendéglátás.......beleváladztottunk. Egy kollégina ment el 950/h 4 műszakra gyárba ......a többiek keresgélnek..de ki tudja meddig.

Lelkileg is kivagyunk nagy ritkán pár órára be megyünk ügyelni és négy órára vagyunk bejelentve....


Ebben a helyzetben a bizonytalanság a legsz@rabb, van aki szerint pünkösdig ez lesz.


Lehetőség van..mind gyár, lassan szerintem én is jelentkezek, mert a számlák sajnos ugyanúgy jönnek.


Te is vendéglátásban vagy kérdező ? Vagy a covid miatt nincs melós ?

2021. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melód*
2021. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetőségeim kimerülnek sz4rabbnál sz4rabb gyári munkákban.

Max nettó 120e, és utazhatok érte napi 2-4 órát. Egész nap állhatok, nagyon vonz a dolog. Megérte az egyetem.


Jobban hajlok a lomizás és plazmázás felé.

2021. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2. Ismerek vendéglátóst. A covid előtt sem volt varázslatos.
2021. jan. 20. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!