Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szegény öregeink lettek a...

A szegény öregeink lettek a korona elleni oltás kísérleti nyulai?

Figyelt kérdés

#oltás #koronavírus #kísérleti stádiun #bizonytalan végkimenetel
2021. jan. 23. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

Mit utálsz az igazságon? Fiatalok, életerős emberek nem halnak bele, sokszor tünetek is alig jelentkeznek, annyira, hogy észre se veszik, hogy a "halálos" koronavírust kapták el... Kollégám egy napig érezte rosszul magát, utána semmi. Valószínűleg én is elkaptam, csak nem tudtam teszteltetni magam, egy hétig voltam otthon. Időnként erős köhögéssel, fájó lélegzetvétellel, és sikerült pár csepp vért is köpnöm, de igazán nem éreztem rosszul magam, simán edzettem otthon, nem nyomtam az ágyat, lázam se volt.

Idősek, krónikus betegek, rossz egészségügyi állapotban lévő embereknek tényleg betehet, ők oltassák magukat. Az a pár százaléka statisztikában akik elhaláloznak 50év alatt, azok nem egészséges emberek, azért halnak meg. Nekik is érdemes beoltatni magukat.

A másik kérdés: akit beoltanak tudnak tovább fertőzni? Erre még 100%-ig biztos választ nem kaptunk, egyenlőre megfigyelik az oltóanyag hatását. Ha esetleg tovább tudják adni, akkor az egy nagyon hatalmas pofon a szarnak és innentől kezdve a fiataloknak abszolút nem éri meg beadatni.

2021. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Kevesebb öreg kapta meg szerintem, mint ahány orvos, egészségügyi dolgozó, illetve egészségügyi hallgató. Utóbbiként én is megkaptam egyébként. Szóval ha tényleg "öl az oltás", akkor leginkább a kórházi szakemberek fognak hullani mint a legyek. Azért erre kevés az esély...Rengeteg nálunk sokkal-sokkal okosabb ember dolgozik a vakcinákon. Persze vannak akiknek ezt felesleges magyarázni sajnos. Idővel úgyis megkapjátok ti is, mert passzívan úgyis ki lesz zsarolva pl. Nem utazhatsz nélküle stb.
2021. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%
#12 Fiatal, amúgy egészséges sportos huszonévesek közül is vannak, akiknél szövődményt alakult ki, nem mindenki két tüsszentéssel csinálja végig sajnos. Ismerek ilyeneket, remélem teljesen felépülnek. Persze más szinte semmit nem érzett, megint másnak nagyon magas lázas volt... De amit te állítasz, az nem "az igazság".
2021. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Senki nem lett kísérleti nyúl. Arról nem is beszve, hogy semmilyen orvosi találmány nem mentett meg még annyi és embert mint az oltások, az RNS vakcinák pedig biztonságosabbak már csupán a mechanizmusuk miatt is mint a hagyományos oltások. De a hozzád hasonló biológiából nulla szerencsétlenek még mindig ott tartanak a 21. században, hogy az oltás rossz... na ez a szégyen.
2021. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
39%

Bárcsak én is a vakcina kísérleti nyula lehetnék mihamarabb. 😩

Nem akarok a covid szövődmények vizsgálatának kísérleti nyula lenni.

2021. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez inkább politika kategoria szvsz.
2021. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Hiába pontoztok le, fiataloknál is lehet szövődmény. 😆 Azért írom le, hogy ha valaki ezt olvassa, akkor a százalék ne vezesse félre.
2021. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!