Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel töltenéd az Utolsó napod?

Mivel töltenéd az Utolsó napod?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy az ember megérzi a halála pillanatát,most tételezzük fel hogy megérezheti a halála napját is.Te mivel vagy kivel/kikkel szeretnéd eltölteni legszívesebben ezt a napot?Mit mondanál nekik?Úgy hogy erről a dologról csak te tudsz egyedül,másnak nem mondod el,de rébuszokban azért utalhatsz rá,ha úgy gondolod.

2021. jan. 24. 02:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ki akasztanák mindenkit és boldogan kaján vigyorral az arcomon halnák
2021. jan. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1.:Ha tippelhetek,szerintem te mindennap ezt csinálod.Ebbe nincsen semmi eredetiség,se fantáziád nincsen sajnos.De legalább lehet rád azt mondani,hogy te minden naphoz úgy állsz hozzá,mintha az utolsó lenne.Ez se rossz felfogás.Biztos büszkék rád,a környezetedben élők.
2021. jan. 24. 03:07
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Dobnám a jelenlegi nagyon megfontolt és tudatos énemet és a mának élnék. Semmit sem gondolnék végig hogy mi lenne a következménye, 0 tudatossággal vágnék bele bármibe. Élvezném az életem hátralevő óráit.
2021. jan. 24. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Így van :D
2021. jan. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
fasza téma igy vasárnap reggel. 1 betörnék egy postára 2 felülnék a repülöre és meg sem állnék ibizáig közben összeszedném életem szerelmét ennénk és buliznánk szeretkeznénk a tengerparton miközben a kedvenc jack danielsemet kortyolgatom a pupijábol kokainnal kinálnám a körülöttem lévöket egy kis asztalrol mint ey limonádés pultrol. ha ezután még szabadlábon vagyok irány new york és a time squareen nézném a naplementét ölelkezve amig jön az atom vagy ha nem erre gondoltatok .mig megáll a szivem . asszem fasza lenne igy lelépni
2021. jan. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kirándul ék egyet valahol a természetben. Ha meg hazaértem, sütit sütnék.
2021. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a napon is mint mindig sétálnék egy nagyot és rácsodálkoznék a világra.

Majd felhívnék egy illetőt és elmondanám örülök hogy megismerhettem, hálás vagyok neki.

2021. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna valami trolságot írni de nem teszem én küldöm +
2021. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a kedvenc helyeimre, családommal tölteném az időt és csakis pozitív dolgokra koncentrálnék.
2021. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1.,3.,4.,5.,6.,6.,7.,8.,9.:Mindenkinek Nagyon Szépen Köszönöm a válaszát! :)

Úgy látszik vannak akiknek van értelme az életüknek,ők tudhatják hogyan kell helyesen élni és meghalni,és vannak akik nem képesek rá,hogy átérezzék/átéljék az igazán fontos dolgokat (őket sajnálom).

5.:Nem világvége mindenkinek,csak mint egyszer valamikor majd,ahogy ez meg is fog történni,a saját életünknek lesz végünk.

2021. jan. 24. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!