Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életed utolsó napját mivel...

Életed utolsó napját mivel töltenéd el?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Törölném az előzményeimet.
2018. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem mivel, hanem kivel: Az egyetlen drága kis kutyámmal.
2018. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Talán hülyén fogok hangozni és tudom, hogy nem úgy szólt a kérdés, hogy kivel.


Ha ma lenne életem utolsó napja és persze tudnám akkor először is elbúcsúznék a szeretteimtől.

Felkerekednék és elszáguldanék a 300 km-re lévő exemhez, főznék egy finom teát, majd egy hatalmas bocsánatot kérnék tőle. Még egyszer utoljára végigbeszélgetném vele a napot, és talán a közös sorozatunk utolsó részét is megnéznénk. Az biztos, hogy az utolsó fél órát nélküle akarom tölteni, nem akarom, hogy át kelljen élnie az elmúlásom.

Valószínüleg saját kézzel vetnék véget az életemnek, az legvégső pillanatig ura akarok lenni életemnek, nem hagynám, hogy csak úgy megtörténjen. A mód egyszerű, régóta zuhanni szerettem volna, amit akkor talán nem fogok tudni megvalósítani, ezért felpattanék egy gyors járműre és beleszáguldanék a semmibe.


Ha csak arra gondolnék, hogy életem utolsó napján mit csinálnék, valami olyan hülyeséget válaszolnék, hogy elolvasnám a kedvenc könyvem, kifaragnám a sírfám, és befejezném egy versem, végül kilómétereket futnék a naplementében, hogy a testem átjáró utolsó érzés az endorfinos őrület legyen.

2018. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

#3: Ez olyan szép, hogy elbőgtem magam.

Annyira átjárt az írásod:(

2018. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
#3 engem is megfogott... Szép. Így szeretnék valahogy én is.
2018. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Egész nap a pici fiamat ölelgetném és puszilgatnám, és nem venném le a szemem a bársonypofijáról.

Mondjuk most is egész nap ezt csinálom. :)

2018. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Én is törölném az előzményeim, regisztrációim, és a merevlemez tartalmát.


Illetve összeállítanék egy "örökséget" a családomnak. Írnék egy levelet, lementeném PDF-ben és elküldeném nekik. Abban benne lennének a fontosabb információk, például banki belépőkódok, hivatalos iratok, valaha készített összes fotóm, egyebek.


Elutalnám az összes pénzem nekik, a készpénzt is félretenném, illetve összeszedném az eszközeim papírjait, pl. a bicajom még garanciális és a többi.


Aztán nap végére elmennék még túrázni egyet, utolsó perceimben pedig benyomnám a windows shutdown hangot.

2018. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy karatés nővel, akitől órákat vennék, cserébe a tappancsát kényeztetném.
2018. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk aki lepontoz, az kifejthetné mi a f..sz baja van a válaszokkal... :D
2018. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Törölném az előzményeim, Facebookom, elégetném a naplóim, írásaim és minden fontosabb személyes dolgom. Egyedül a rajzaimat és a festményeimet hagynám meg. Életemben sem ismert igazán senki, nehogy már lelepleződjek a halálom után:D

Aztán lehet, hogy valami őrültséget csinálnék...pl. beszélgetést kezdeményeznék idegenekkel az utcán, sorba becsöngetnék minden házba és elfutnék, paradicsommal dobálnám akiket nem szeretek, meg ami még eszembe jut.

De az is lehet, hogy csak rajzolnék.

A nap végén felmásznék a közelben lévő domb tetejére és nézném a naplementét. (Remélem gyorsan és fájdalommentesen halnék meg)

Most valahogy így képzelem az utolsó napom.

2018. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!