Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tablet, laptop, okostelefon....

Tablet, laptop, okostelefon. Mid van és melyiket mire használod?

Figyelt kérdés
Mert mindnek a mobilitás a lényege, és napjainkban már felhasználhatóság szempontjából is szinte egy szinten vannak. Melyiket mire használod, és mitől függ, hogy mikor melyikhez nyúlsz?
2021. jan. 24. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Laptopom nincs, nem kell. Tablet a melóhelyemen van az öltözőszekrényemben, éjszakás műszakban ha egyedül vagyok filmeket nézek rajta. Okostelefon csak a mobilnet miatt van, azt is csak erre használom, a melóhelyen, ugye ezen keresztül megy a tableten a filmezés. A számát se tudja senki, nem is használtam még telefonálásra. Máskor nincs is nálam. Telefonálásra van egy butatelefonom, az van mindig kéznél éjjel-nappal.
2021. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Telefonom illetve laptopom van. Általában telefonon böngészem a netes oldalakat (mint a gyakori meg a moly.hu), illetve ezen beszégetek a barátaimmal, online szótárat általában ezen használom. Meg persze telefonálásra kell, nagyon másra nem is, mert félek hogy tönkreteszem az akksiját, ezért keveset nyúlok hozzá.

Laptopot használom minden másra: sorozatnézés, sulis projektek megcsinálása, online órákra bejelentkezés, hobbikkal való foglalkozás (ami most elsősorban a videóvágás), ha van, akkor e-bookot is inkább azon olvasok, és hasonlók.

A laptopom szinte egész nap be van kapcsolva, telefonomat napi 2-3 órát használom, de nem egyhuzamban. Inkább a laptopomat preferálom.

2021. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Telefon+laptop

Telefont kb 'mindenre'.

Közösségi oldalak használata, telefonálás, van rajta 1-2 játék. Zenét szoktam hallgatni rajta utazásnál. +YouTube


Laptopot, amíg suliztam azon csináltam a feladatokat, beadandókat, online oktatásban a hívásokat.

Sorozatozni szoktam rajta, meg YouTube-ot nézek.

Bár mostanában sokkal kevesebbet használom, mert amiket nézek sorozatokat, az egyik vége, a másik 3 szünetel, más meg nem köt le😅

2021. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van laptopom is, telóm is!


Igazából számomra nem váltja ki az egyik a másikat...

Jelenleg egyetemista vagyok, és amíg volt jelenléti oktatás, a programozás miatt muszáj volt egy hordozható gép, telefonon nem fut a Visual studio... 😅

Meg persze az online oktatás alatt is jobb laptopról előadást nézni, filmet is arról nézek, a jegyzetek is elektronikus formában a gépemen vannak.


Telefon meg konkrétan minden másra. Böngészni, zenélni, közösségi médiák, telefonálás.


Mindazonáltal, ha nem tanulnék, laptop nélkül meglennék úgy gondolom, így azonban esélytelen!

2021. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kamionosként nálam mindhárom van. A telefon telefonálásra, üzenetküldésre, fényképezésre, és a legfontosabb net megosztásra. A tablet navigálásra és a rövidebb pihenőkben filmezésre. A laptop pedig netezésre és filmnézésre.
2021. jan. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Okostelefon, laptop.
2021. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Okostelefon,laptop.

Teló:telefonálás,facebook,messenger(ritkán,egy két személy miatt),viber(anyu- fénykép küldés),gmail(,sajnos most álláskeresés,amúgy befizetések visszaigazolása,gyógyszer felíratás),youtube(zenehallgatás),számlák fizetése,egyenleg lekérdezés,utalás(netbank),ha kell mobilbérlet(mikor még dolgoztam).

Gyakori,hírek olvasása(portfolio).

Laptop: álláskeresés,de szinte alig használom(mármint a fent említetten kívül).Amíg volt munkám,voltam olyan hülye,hogy dolgoztam itthon rajta.

Tehát gyakorlatilag laptopot minimálisan,mondhatni munkára,ha itthon vagyok.

Minden más teló,ha nem vagyok itthon,telót használom.

2021. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Laptop, tablet, ipad a szekrényben. Nem csinálok velük semmit. Filmezni, sorozatozni a tv-n szoktam, munkahelyen asztali gép van. Okostelefonon minden mást. Az sajnos a kezemhez van ragadva.
2021. jan. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Telefon, iPad, laptop. Abból van egy saját és egy céges is.


Telefont ugyebár chatelgetésre, videónézésre, telefonálásra, egyebekre használom, az iPaden olvasni, filmet nézni, online vásárolni szoktam(nagyobb képernyőn jobb nézegetni), esetleg játszani is, ha megjön hozzá a kedvem. De amúgy filmezni persze leginkább tv-n. Laptopot ritkán használom, csak tanulásra, házi írásra szoktam. Mesterszakot végzek és mellette dolgozok, ezért van cégesem is.

2021. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Tablet nincs, a laptopom nagyon rossz állapotban van, néhány évente 1x előveszem ha valami kell róla, a telefon van mindenre
2021. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!