Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tablet, laptop, okostelefon....

Tablet, laptop, okostelefon. Mid van és melyiket mire használod?

Figyelt kérdés
Mert mindnek a mobilitás a lényege, és napjainkban már felhasználhatóság szempontjából is szinte egy szinten vannak. Melyiket mire használod, és mitől függ, hogy mikor melyikhez nyúlsz?
2021. jan. 24. 08:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Telefon, laptop, asztali gép van.


Telefont mindenre használom laptop, gépezés mellett, vagy útközben. De alapvetően az asztali gép híve vagyok. Laptopom a helyszíni projektek miatt van, mert könnyebb hozni-vinni. De alapvetően irodában és otthon is asztali gépet használok.

2021. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Laptop, nyomógombos nem okos telefonom van, ez jelenleg elég.
2021. jan. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tablet nincs nem is kell.

Okostelón szoktam majdnem mindent, kapcsokatot tartani, telefonálni vagy chatelni, internetezni, zenét hallgatni, aplikációkat használok, olvasgatok....

Laptopot tanuláshoz használom főleg, plusz sorozatozáshoz/filmnézéshez (nagyobb a képernyő)

2021. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Telefon és laptop. Céges mindkettő, többnyire munkára használom, meg facebook, ide írkálás. Na meg persze amire szükségem van éppen a netről (Ez az rendelése, információgyűjtés stb.

Plusz van egy régi privát laptopon, azon csak a torrent fut. Kb. ennyi.


Ja meg androidos fejegység van a kocsiban, ha ez számít. Navigáció+online rádiózás

2021. jan. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tabletem nincs, de laptop és okostelefon van.

Laptop az egyetemhez kell, főleg most használom sokat a netes oktatás alatt. Az óráimat nézem rajta, beadandókat, ppt-k írok/készítek rajta, a sulis anyagokat erre töltöm le. Ezenfelül itt nézek sorozatokat (vírusveszély miatt ez telefonon szóba sem jöhet), videókat.

Telefont pedig kapcsolattartásra használom. Még pár üzenetküldő alkalmazást töltöttem le rá, van rajta 2 játék és fényképezni is szoktam vele.

2021. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!