Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem bírnak a gyerekesek...

Miért nem bírnak a gyerekesek leakadni a gyerektelenekről, miért nem a saját gyerekükkel foglalkoznak ahelyett, hogy másokat mocskolnának jó dolgukban?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 18:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

31: árad belőled a boldogság és a jóindulat... (irónia, nehogy elhidd!!)

Rád aztán érdemes irigynek lenni! (szintén irónia 🤣)

2021. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

En 30++ es nem akarok gyereket. Szeretem oket de nem kell sajat gyerek. Regebben vagytam ra, aztan elfogadtam, hogy nincs, most pedig halat adok, hogy nem volt.

Lehet mas gyereket is szeretni.

A noi oszton, karakter eppen ugy megmarad benned, tehat a melegseg, szeretet, gondoskodas..nem feltetlenul kell sajat gyerek ahhoz, hogy szeretetet adj.

En imadom a gyerekeket, de ahogy irtam nekem nem kellene sajat gyerek.

Sokan azt hiszik, hogy egy gyerektelen no nem kepes a szeretetre, pedig ennek ehhez semmi koze. Maradi gondolkodas!

2021. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
70%
mert a gyerekesek irigyek a gyerektelenekre.
2021. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, én ilyenekkel szóba sem állok, kit érdekel egy munkatárs gyereke? Ha rákezdi, fülhallgató be, nyomja a szemközti téglafalnak, de ne nekem, nincs ennél unalmasabb és agyfelbxszóbb téma, mint vadidegen kölykökről hallgatni, akiket nem is ismerek, és mégcsak nem is rokon vagy közeli barátok gyerekei. Mondjuk engem még a barátaim gyerekei sem érdekelnek túlzottan, de egy fokkal jobb, mint a kollégák szxrjait hallgatni. Kizárólag családtag kisgyerek érdekel, idegenek húzzanak a témával ahova akarnak.
jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Szóval ezzel azt akartam csak éreztetni, mit is gondolok ezekről :D ezek után hol érdekel, ők mit gondolnak pl rólam meg a páromról? :D a világból is kimenekülnék, ha akárcsak egyetlen is megjelenik a közelemben és rakezd a szxrfolyamra.
jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!