Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ilyen miatt sorozatban veszekedik velem a testvérem? Amit a saját pénzemből veszek, az én dolgom, hogy mit csinálok vele, nem?

Figyelt kérdés

Vettem az utóbbi időben néhány társasjátékot. Elég drágák voltak, és a kártyákat lekártyavédőztem, hogy tovább megmaradjon ilyen minőségében. Erre elkezdte szidni, hogy neki így nem tetszik és többet nem játszik vele, és már kölcsön se akarja kérni más társasághoz sem. A társasok szerinte nem arra valók, hogy ennyire vigyázzunk rájuk.


Csak olyan sok pénz volt...és a szívem szakadna meg, ha pár hét, hónap múltán foszlana a kártya sarka...


2021. jan. 25. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem fogja kölcsönkérni a tulajdonomat, amiért sokat fizettem és vigyázok rá? Nem fogok krokodilkönnyeket hullatni.
2021. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ugye ebben a covidos időszakban főleg vele szoktam játszani, mivel együtt lakunk, így vele a legegyszerűbb összehozni és most nem értem ezt a ,,zsarolást".
2021. jan. 25. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!