Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha egy 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy 13 éves lány ara gondol hogy ha lát videoklipben, filmbe, sorozatba vagy csak képen hogy bár lenne pasija?

Figyelt kérdés
Szerintem normális de érdkelne a ti véleményetek.Az előt is éreztem mielőtt összejöttem volna egy fiúval csak amikor rájöttem hogy szerelmes vagyok aba a fiúba akkor mindig azt képzeltem el hogy mi vagyunk ott.Ő is szerelmes volt belém már 4 hónapja csak ö se tudta eldönteni hogy szerelmes belém vagy csak nagyon erős barátság mert már 2 éve barátok voltunk és ezel én is így voltam de én is eldöntöttem hogy ez több mint barátság és rá két héttel megkérdezte hogy járunk-e.Az alatt ami alatt jártunk semmilyen más gesztust nem kaptam tőle mint az előt hogy összejöttünk volna még meg se fogta a kezemet, nem ölelt meg, az egyik osztálytársa aki ráadásul tudta hogy együtt vagyunk (elsők között tudta meg) megfogta a fiúmnak a kezét és a fiúm meg megölelte a csípője felet odamentem és akkor elsétáltunk máshova beszélgetni (úgy döntöttem megbocsátok neki pedig nagy hiba volt) a lány az elöt is nyomult rá mielőtt összejöttünk volna és az után is de a fiúm akkor először viszonozta.Csak ara vártam hátha valahogy udvarol legalább egy pár szóval, aztán megfogtam a kezét azután megölelt de midig én kezdeményeztem.Két napja szakaszoltunk.Van amikor még mindig ara gondolok bárcsak átölelne vagy megfognám a kezét ez normális ráadásul én szakítottam vele?Még mindig tart a "varázs".De a fő kérdésem: Az normális ha egy 13 éves lány ara gondol hogy ha lát videoklipben, filmbe, sorozatba vagy csak képen hogy bár lenne pasija?

2016. jún. 25. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális, ne aggódj :)
2016. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen teljesen normális :3
2016. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális :D
2016. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen,teljesen.13 évesen én is pont így voltam.Ezzel keltem,álmodtam és feküdtem :) dolgoznak a hormonok :D
2016. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!