Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegedre kel eljutnom majd...

Szegedre kel eljutnom majd hogy zajlik egy át szállás egy vonatnál? Nyiregy az indulo allomasom

Figyelt kérdés
Megnéztem elvira. Hun hogy mely vonat jó nekem cegléden kel át száljak de be kavarodtam. Mert 2 elvira. Hu van, illetve honnét tudom meg mely vonatra kel át száljak cegléden hogy szegedre elérjek?
2021. jan. 26. 09:51
 1/4 anonim válasza:
34%
Uramsegits😂😂😂
2021. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az téritet ki hogy van olyan is hogy busszal lehet tovább menni .

A legegyszerűbb Nyíregyháza,Cegléd,Cegléd átszállás és Szeged . Ilyet keres ..

2021. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Beírod, hogy honnan: Nyíregyháza, hova:Szeged. Aztán olyat válassz ki ahol 1 átszállás van: Cegléden. De ha nem bízol ebben a rendszerben, akkor vegyél jegyet az állomáson a kasszánál.


Ha leszálltál a nyíregyházi vonatról Cegléden, keresd a"Szeged" feliratú elektronikus táblát. Szerintem minden vágányhoz ki van téve ilyen, amely mutatja, hogy merre tart a vonat. Amúgy vagy a 3-as, vagy az 5-ös vágány (esetleg 6-os) szokott lenni, de tájékozódj alaposan ha ott vagy.

2021. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem szallt meg at vonaton, annak igen frusztralo lehet. Megertem a kerdezot. Aztan megoldja az elso alkalmat, es rajon, hogy minden oke :)

A kerdesre a valasz: Cegleden kell atszallni. Amikor utoljara mentem ezen a vonalon, par perc atszallasi ido volt, igy a szomszedos vaganyrol indult a vonat. Par perces kesest bevart.

Kerdezo, ha nagyon aggodsz, a kalauzt is megkerdezheted, hogy melyik vaganyrol indul.

Jo utat :)

2021. jan. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!