Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik képzés érdekelne...

Melyik képzés érdekelne titeket jobban?

Figyelt kérdés

-Diéta csomag :-Méregtelenítő étrend alapjai

-Edzés erőfeszítés nélkül

-Alacsony szénhidráttartalmú diétás könyv


-Álmatlanságban szenvedő

-Navigálás a Paleo-étrendben

-CUKOR - Ez az új ellenség


Ti melyik képzést vásárolnátok meg?



2021. jan. 26. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
1!
2021. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Álmatlanság.
2021. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyiket sem. Főleg, hogy semmi értelmük. Nem kell méregteleníteni. Nincs edzés erőfeszítés nélkül. Szükség van szénhidrátra. A cukor nem ellenség, pláne nem új. Az új "ellenség" a glutén és a laktóz.

Ha valaki álmatlanságban szenved, akkor annak jó lehet az álmatlanságban szenvedő, kivéve, ha nem annyira áltudományos, mint a többi.

2021. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
1-est.
2021. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Diéta: az új módszer, amin nem akarunk nyerészkedni!
2021. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3. én egyáltalán nem értek önnel egyet.


-"Nem kell méregteleníteni."

A méregtelenítés, vagyis inkább a tisztítókúráknak nagy szerepe van a szervezet rekreációjához.


"Nincs edzés erőfeszítés nélkül."

-Edzés között is meg lehet különböztetni intenzív és mérsékelt edzést. Mind a kettőnek meg van a jelentősége, a képzésben inkább a mérsékelt intenzitású testedzésre gondoltak, aminek az elvégzését kissé keménynek érezzük.


-"Szükség van szénhidrátra"

Ez nyilvánvaló, de a cím az alacsony szénhidráttartalmú diétás ételekről szól, nem pedig ezek abszolút megvonásáról.


"A cukor nem ellenség, pláne nem új. Az új "ellenség" a glutén és a laktóz"

A cukor nem új ellenség, de számtalan betegség okozója: elhízás, fogszuvasodás és ami sajnos nagyon sok halálozással jár az a cukorbetegség. Csak néhány azok közül, amikért a cukorfogyasztás tehető felelőssé.


A glutén-laktóz-és egyéb-érzékenyek, én mint naiv ember ebben a témakörben, úgy tudom még nem halt bele senki. Ezáltal evidensebnek tartom, hogy a cukor még ha nem rövidtávon mint az előbb felsoroltak, de hosszabb távon sokkal mérgezőbb a szervezetre.


Azért köszönöm válaszát, hogy beleláthattam az ön szemszögébe is.

2021. jan. 26. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
A kérdésre válaszoltam, erre én vagyok a legjobban lepontozva. Aki meg bunkó annak megy a zöld. (1-es voltam)
2021. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"glutén-laktóz-és egyéb-érzékenyek, én mint naiv ember ebben a témakörben, úgy tudom még nem halt bele senki. Ezáltal evidensebnek tartom, hogy a cukor még ha nem rövidtávon mint az előbb felsoroltak, de hosszabb távon sokkal mérgezőbb a szervezetre."

Nem véletlenül írtam idézőjelbe, hogy ellenség. De ez az új trend. Legyen minden mindenmentes. Ugyanolyan megtévesztő divat, mint a méregtelenítés vagy szénhidrát mentesség. Semmi közük a kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozáshoz.

2021. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6: a cukorfogyasztás semmiért sem felelős, max. a túlzott cukorfogyasztás.
2021. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Álmatlanságban szenvedő
2021. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!