Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom ezt a...

Csak én nem tudom ezt a szitut feldolgozni? Ez most mi?

Figyelt kérdés

[link]


Este olvastam, reggelre sem hevertem ki, most meg még az Indexen is olvasom.. felkavart. Miért kavart fel?


2021. jan. 29. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Irígy vagy?
2021. jan. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Laza srác :)
2021. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mit kell ezen kiheverni? Én röhögtem :D
2021. jan. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiégek, nekem is most reggel küldte barátom 🤣 Gondolom úgy gondolta, hogy egy jó cél érdekében cselekszik. Ilyenen nem kell fenn akadni. Ismeretségi körömben nem egy lány kért már meg bizonyos fellépőket, hogy hagy pippantsák már le. Ilyen világot élünk sajnos.
2021. jan. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak a szitut nem tudom elképzelni.
2021. jan. 29. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira nevetséges. Ott egy rabló, akinek épp menekülnie kellene, meglát egy csinos nőt, aki kacérkodik vele, és egyből áll a cerka, egyből elveszíti a józan gondolkodását? Egyes férfiak tényleg ennyire egyszerűek?
2021. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tehát ott egy rabló, egy xar tolvaj egy gátlástalan retek és leszedi szájjal, jah.
2021. jan. 29. 12:28
 8/9 A kérdező kommentje:

[link]


Na, így már nyugodtabb vagyok.

2021. jan. 29. 16:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Neharagudj a kérdésért, de hány éves vagy? Mármint nem bántás tényleg, de ha már elérted a 18 éves kort legalább, akkor elég fura, hogy ilyen dolgokba beleakadsz. Szerintem mindenkinek a saját dolga hogy ki, kinek a szerszámát szopkodja és milyen okból.
2021. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!