Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes egy ilyen világba...

Érdemes egy ilyen világba gyereket szülni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék gyereket, de már sokszor gondolkodtam rajta, hogy érdemes egy ilyen világba gyereket szülni. Ahogy jósolják ha így halad a világ és nem változtatunk az életmódunkon és a hozzáállásunkon nem sok idő kell és a bolygó nehezen élhető lesz az emberek számára és ilyen bizonytalan helyre szüljek gyereket? Ti nem gondolokodtok ilyesmiken? A másik, amiért nem szeretnék ide gyereket az az emberi kegyetlenség, annyira gonosz a világ, olyan mintha kezdene kihalni az emberiség. Nagyon szeretnék gyereket, de egy kicsit önzőségnek tartom ezt a leendő gyerekemmel szemben. Ti mit gondoltok erről? Csak én látom ilyen negatívnak a jövőt? Vagy ti is hasonlóan éreztek? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2021. jan. 29. 19:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a kérdést minden korszakban megkérdezi az embersiség. :D


Egy biztos, a gyerek egy karma.

2021. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!