Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha ez néha zavar...

Mit tehetnék ha ez néha zavar engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy nem érzem magam elég szépnek. Csúnyának se, de szépnek sem. Ráadásul van egy lány ismerősöm, aki mellett meg végképp csúnyának érzem magam. Pedig az illető nem hord kihívó ruhákat, nem sminkeli agyon magát és amúgy leszbikus is szóval nem vadászik pasikra, és mégis csúnyábbnak érzem magam nála valamiért.

Nem szeretnék képet feltenni kettőnkről, mert nem akarok ebből problémát, magamról sem, mert nem akarom, hogy felismerjen bárki, róla meg azért nem, mert nem akarok problémát ebből, hogy más képét felrakom a netre.

Valamennyire mégis szeretném érzékeltetni, hogy milyen ő és milyen vagyok én, ezért felteszek képet 2 ismert nőről, az egyik egy színésznő,a másik egy énekes. Ha nem is a mi képünk, mivel mi eléggé hasonlítunk rájuk, ezért valamennyire össze lehet őket hasonlítani. Az érdekel, szerintetek jogos-e, hogy sokszor csúnyábbnak érzem magam főleg miatta. :(

Én ilyesmi típus vagyok, pontosabban inkább az arcom.

[link]

[link]

[link]


Ő meg nagyon hasonlít erre a nőre:

[link]

[link]

[link]


Ezt csak azért linkeltem be, hogy azért nagyjából legyen fogalmatok róla.

Igazából a kérdésem az lenne, hogy egyrészt, ezek alapján mennyivel vagyok csúnyább nála, másrészt pedig, hogy mit lehet tenni ha nem érzem magam elég szépnek? Olyan mintha neki olyan tökéletes arca lenne, nekem meg nem, bár nem is mondanám kifejezetten csúnyának se magam. Meg úgy érzem, hogy én inkább sminkben és profi frizurával vagyok szép, ha meg ránézek, úgy érzem, hogy ő akkor is tökéletes ha nincs rajta semmi smink és különös frizura.



2021. jan. 30. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szép relatív. mindegyik képen helyes nőket látni. Ki-ki ízlése szerint fog választani.
2021. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mind a kettő szép,,nem kellene magad csúnyának érezned ha valóban hasonlítasz a képen látható lányra, de alapból se kellene biztosan szép vagy<3
2021. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Úgy érzem néha, hogy az arcom nem elég szép, hogy az övé csinosabb, valahogy mintha finomabb vonásai lennének. Mintha nekem olyan feltűnőbb lenne az arcom, az orrom, a szemem, a szám is, az ő arcán meg mintha "egybeolvadna" minden.
2021. jan. 30. 21:52
 4/7 A kérdező kommentje:

A rossz érzéseimre az is rátesz egy lapáttal, hogy bár egyikünk sem tesz fel képet gyakran a facebookra, ha ő felrak egy újat magáról, akkor biztos vagy 5-6 ember odaírja neki, hogy milyen csinos. Meg írják neki, hogy "szépségem!" meg "szépséges X.Y." és hát nekem nekem is előfordul ilyen, 2 ember odabiggyeszt egy ilyet, hogy csinos/szép vagyok, de mikor felrak egy képet, akkor mintha neki már szinte "rajongótábora" lenne. Mondjuk tény, hogy a vannak olyanok, akik szinte mindig kommentelnek neki, szóval a kommentelők egy része ugyanaz. Lehet, hogy hülyeség, de kicsit ez is rossz érzéssel tölt el, mert arra gondolok, hogy őt mindenki annyira szépnek tartja, nekem meg biztos nem írná oda egy csomó ember.


Lehet, hogy ez ostobaság, de nem tehetek róla, nem tudtam kitörölni az ilyen érzéseim. És amúgy csak vele kapcsolatban érzem ezt.

2021. jan. 30. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Két tucatcsaj, nincs min rugóznod szerintem
2021. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kene elengedni, hogy versengeni akarj vele. Szebb, szebb. Te meg te vagy.
2021. jan. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív, nagyon unalmas életed lesz és szomorú is ha folyton azzal törödsz majd ki szebb nálad a környezetedből, melyik fiu tart téged vonzónak szépnek ki szerint mi csúnya vagy nem elég jó vagy szép rész a testeden. Én pl az érdekes arcu embereket tartom szépnek nem az átlagosakat de ez is kinek mi számit átlagosnak meg karakteresnek. Ez is személye válogatja bátran találd meg a saját stílusod, csiszolj az önbizalmadon szeresd magad az apró hiábakkal is, és ha jól érzes magad a börödben akkor a kisugárzásod is megváltozik. Nincs olyan hogy tökéletes test, én pl imádom az erős sminket, ilyen a stílusom másnak meg ez kint van a komfort zónájából ha meg is szól szar*ok bele ilyen a stílusom irigykedni nem kell csak mert én kinézek valahogy 😉 enyi fogd fel így ha bárkinek nem tetszel sza*d le, mindig lesz olyan akinek tetszeni fogsz.
2021. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!