Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne versenyezz...

Mit tegyek, hogy ne versenyezzek folyton másik nőkkel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mindenkinél jobb akarok lenni. Azaz, csak nőknél. Ami tudom, hogy lehetetlen, mert mindig lesz legalább 1 csinosabb, okosabb, szebb stb.

De mikor megismerek valakit és úgy érzem, hogy bármiben jobb álam próbálom behozni magam. Vagy ha lehetetlennek érzem, akkor nem alakítok ki vele szoros kapcsolatot. Ha megismerek egy srácot aki tetszik, az összes női ismerőséhez hasonlítgatom magam és megesz a méreg, ha van egy általam sokkal szebbnek titulált. Mit tegyek? Nem vagyok sem buta, sem csúnya, de ez az állandó versengés már kinyír idegileg.


2021. jan. 31. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért versenyzel, mert komplexusod/komplexusaid vannak, míg az emberi kapcsolatoknak az egyuttmukodesrol volna érdemes szólnia, hogy kiegyensúlyozott tudjon maradni.
2021. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez már eleve jó,hogy észrevetted, hogy amit csinálsz nem elõnyös számodra.Nem vagyunk egy formák, mindenkinek meg van a maga szépsége.Teljesen fölösleges,amit csinálsz,mert csak kinevetetedd magadat.Se rosszabb se jobb nem leszel senkinél.
2021. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tartom magam csúnyának, rengetegszer hallom, hogy szép vagyok, talán ezért is zavar ha szebbet látok(?). Nem tudom. Pedig ki vagyok békülve magammal, azzal is tisztában vagyok, hogy elértem már ezt-azt, nem vagyok buta és mégis máskhoz mérem magam:(

Nem tudom mit kezdjek ezzel.

2021. jan. 31. 11:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Sportolj, küzdj meg egy másik nővel.
2021. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, biztos békében vagy önmagaddal? Ha békében vagy önmagaddal abban az esetben miért akarsz másokat lenyomni, hogy felül kerekedjél? Ha békében volnál önmagaddal, abban az esetben simán eltudnád viselni azt, hogy más jobb nálad és nem kell versenyezned, az ezt jelenti?

Aki békében van önmagával az hazudozik magának?

2021. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én úgy érzem, hogy békében vagyok magammal. Lehet, hogy rosszul? Nem tudom.
2021. jan. 31. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Mitől érzed azt, hogy békéban vagy önmagaddal? Ha már gondolkoznod kell a válaszokon és nem jön egyből, már akkor tudod, hogy nem, függetlenül attól, hogy azt írod le nekem, hogy igen.
2021. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert tudom magamról, hogy szép vagyok. (most biztos megkapom, hogy egoista is). Azt is, hogy nem vagyok hülye. Akkor mással lehet a gond?
2021. jan. 31. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát, ha már a szépséged az múlni fog, abban az esetben már nem is tudnál békében lenni önmagaddal? Neked a tükör mutatja meg azt, hogy békében élhetsz-e önmagaddal?

Külső dolgoktól függ a te boldogságod?


Miért nem belső tulajdonságokat emeltél ki és miért nem az ugrott be, pl: türelmes vagyok és megértő. (?)


Ha neked attól függ az, hogy békében vagy önmagaddal, hogy te szebb! vagy mint más, abban az esetben csak olyannal éreznéd jól magadat, akinél te szebbnek látod magadat, aki békében van önmagával azt zavarná ez?

2021. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnos fontos számomra a külső. Tudom, hogy nem jó értékrend, de nem tudok vele hirtelen mit kezdeni.

Az is zavar ha valaki többet elért mint én. Mert én mindig mindenért teperek és fájó ha más is megszerzi.

2021. jan. 31. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!