Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az tisztességes ha egy sporteg...

Az tisztességes ha egy sportegyesületben versenyeztem néhány éve, de azóta egy másik sportegyesületbe járok másik sportra amiben az első sportegyesület ellen versenyzek?

Figyelt kérdés
Meg hogy van például költözésnél, ha valaki elköltözik egy másik lakótelepre és ott is a helyi sportegyesületbe jár akkor áruló lesz hogyha elkezd versenyezni és megkapja ellenfeléül az első sportegyesületet?
2013. nov. 14. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom tisztességes-e. Nyilván tök mindegy, mert csak játék az egész.


De az biztos, hogy irigylem a gondolataidat, nekem mindig zűrösebb témák járnak a fejemben :/

2013. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tisztességes, ha van rá indokod.... Arról nem tehetsz hogy elköltözik a család. Ha ott jó barátaid voltak, megfogják érteni!!
2013. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!