Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok az interneten...

Szoktatok az interneten kommenteket olvasni. Csak szerintem nagyon viccesek, ahogy az emberek össze tudnak veszni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 31. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok GYK-n, szerinted?...
2021. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
szoktam és nagyon jól szórakozom.
2021. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Amíg nem érint téged a téma közvetlenül, vagy nincs kifejezetten véleményed róla, addig nem nehéz mások acsarkodásán nevetgélni, azonban kíváncsi vagyok, ha számodra érzelmileg nem semleges téma lenne terítéken, akkor vajon miképp viselkednél.

Nem tudom, van-e párod, de ha van, mit szólnál, ha leszólná egy réteg az olyan típusú pasikat/csajokat, mint a párod? Vagy a szakmád, a munkád, a családod, az életcélod stb.


Ha majd lesz ilyen téma, és akkor is csak nevetgélsz azon, ki hogy veszekszik, akkor azt mondom, rendben; de ilyenkor nagyon nehéz kontrollálni magad, hogy ne helyezkedj bele túlzottan is a vitába.


Kéretik a fenti sorokat számításba venni...


Ettől függetlenül persze vannak semmitmondó témák, amiken összezördülnek, ezt nem tagadom...

2021. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Az internet első számú szabálya: sose olvass kommenteket.
2021. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze :D

Jó példa: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Szépen egymásnak ugranak idővek szinte mindig.

2021. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3#Én most nem személyes dolgokra gondolok ,hanem egy hír, film, youtube videó ilyenek sokszor szakadok milyen kommentek vannak
2021. jan. 31. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom. Ide is azért járok. De facebookon is, egy csomószor a hírt magát el sem olvasom (pláne ilyen női magazinos cikkeknél), csak rögtön megyek a kommentekre. De én pl értékeléseket is szeretek csak úgy olvasni éttermekről, szállodákról. Mindig viccesek.

Viszont én csak külső megfigyelő szoktam lenni, gyk-n kívül soha nem írok sehova.

2021. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel
2021. jan. 31. 14:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 Én megmosolygom az olyan témákban acsarkodókat is, ami akár érinthetne is engem (barátnőmhöz hasonló emberekről van szó, a szakmámról, akármiről stb.). Ha kifejezetten engem támadnak, azon még nagyobbat mosolygok :) Aztán lesz*rom nagy ívben, minek foglalkozzak vele? Vannak fontosabb dolgaim is mint azon görcsölni, hogy fotelharcosPista leteremtett.
2021. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ennyi
2021. jan. 31. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!