Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakik...

Miért van az, hogy valakik legszívesebben már attól agyonvernének, ha nem úgy nézek rájuk ahogy ők azt elvárnák? Leginkább faluban jellemző

Figyelt kérdés
Szóval szinte mindent kötekedésként fognak fel tőlem, kicsit csúnyán nézek már kiakadnak (nekem az arckifejezésem alapból kicsit barátságtalannak tűnhet, alapállapotban is)
2021. jan. 3. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős... :D engem ugyan nem akarnak meg verni miatta, idegenek nem is szoktak szólni érte de munkába van hogy néha meg kérdezik hogy “baj van?”

Általába ilyenkor csak nézek értetlenül és mondom hogy nincs és akkor jön az hogy “dehát olyan csúnyán néztél” :D

2021. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mintha én írtam volna. Én is faluban lakok, itt elvárás hogy mosolyogva alazkodva koszongessek mindenkinek. Hát azt leshetik. Parasztok, azt hiszik valakik közbe meg senkik. Miért kéne nekem előre köszönni egyáltalán?
2021. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem vitték semmire, nem tettek le semmit, nem tudom mire ilyen beképzelt a sok paraszt. Én már többre vittem.
2021. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Voltam már egy pár faluban,akit érdekel kifejtem. Eléggé abberrált emberek vannak. Hemzsegnek. A leghíresebb az,hogy mit fog szólni a szomszéd. Valami undorító,hogy mennyire arrogánsak,lerázhatatlanok,és hogy milyen felfogásuk van. A TV-nek is visszapofázik az öreg...Valószínű onnan tanulja azt a sok szót,amit ismer. Annó odajött hozzám egy pár pacalhasú 30-40 körüli zsírerődítmény útbaigazítást adni,segíteni... De már a második dolog az volt,hogy mivan félsz?merre mész?tudunk segíteni?(Itt mondtam hogy nem kösz,de nem bírták ki,hogy ne bszogassak tovább...) Mint valami rossz zsebes. Még valami amit észrevettem,hogy velük egyetérteni lehetetlen,úgy megmagyarázzák neked,hogy 2+2 az 5....Mert csak,az úgy van.
2021. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Engem is utáltak a faluban ahol felnőttem, ott anyámék betolakodók voltak, amikor ilyen mindenki mindenkinek a rokona típusú helyre költöztek. Sose fogadtak be, mindenről ment a pletyka, aztán amikor Pestre költöztem arról pletykáltak, hogy biztos úgy lett jó munkám, hogy beszoptam magam valahová, amikor külföldre költöztem a cég által ahol dolgoztam akkor hirtelen luxusprosti lettem Dubajban (ne zavarja őket, hogy egy angol irodában dolgoztam a szakmámban :D) meg visszahallottam én már mindent attól az 1-2 embertől akivel néha beszélek.

Akkor se érdekelt a vergődésük, amikor ott éltem és miután elköltöztem, pláne. Több minden történik velem fél év alatt, mint ezekkel 20 év alatt, szóval nyilván nincs jobb dolguk az életben, mint másokon csámcsogni. Egészségükre, ne érdekeljen téged sem, hogy ki mit gondol, mert az ő nyomoruk és szegénységi bizonyítványuk, nem a tiéd.

2021. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!