Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire érdemes...

Szerintetek mennyire érdemes "bsztatni" egy férfit ha van bnője?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék vele, mi újság, illetve konkrét dolog miatt is de nem tudom hogyan fogadná. Covid miatt most home office van, azt sem tudom él e még kb
2021. jan. 31. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2021. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nexusban vagytok (voltatok)? Ismerős, haver, barát, vagy vonzódsz hozzá mint férfihoz? Illetve mi lenne a közeledésed célja? Vannak hátsó szándékaid?

Sok mindentől függ.

Mondjuk abba gondolj bele hogy ha te lennél a barátnője és egy másik nő olyan céllal akarna közeledni hozzá ahogy most te, akkor az neked fájna-e.

Gondolom ha el akarnák csábítani az fájna, de ha csak őszinte barátságból szeretné valaki felvenni vele a kapcsolatot, mindenféle hátsó szándék nélkül, az belefér.

Ha csak egy kicsit is bennem lenne az a gondolat hogy milyen jó lenne összejönni, akkor inkább nem bojgatnám őket. De ha teljességgel kizárhatónak és elképzelhetetlennek tartanám hogy valaha is össze akarjak jönni vele és tényleg csak érdekelne hogy mi van vele, akkor felvenném vele a kapcsolatot.

2021. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bejövök neki, de nem lép nőjemiatt. Nekem nem jön be de a személyisége igen. Csak beszélgetnék vele kicsit. Jól elvagyunk személyesen, de online nem keressük egymást.
2021. jan. 31. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyjad békén, te mit szólnál a barátnője helyében?? Ha tudod, hogy tetszel neki, és még rá is írsz, azzal adod alá a lovat! Gusztustalan!
2021. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy! Nem lép..hát leírtam. Attól még tök jól elvagyunk, mellesleg jó szr lehet a kapcsolata. Mindegy én csak kicsit érdeklődnék felőle.
2021. jan. 31. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Uristen de utalom az ilyen embereket. Nem lep, hozott egy dontest, ami a huseg! Nem veletlen nem keres o sem teged, hagyd beken oket.
2021. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg gusztustalan. Mert bele is ronditanal, de nem is kene a pasi. Ha kolcsonosen tetszenetek egymasnak, nem itelnem el, mert ha szar a kapcsolatuk, vagy teged valasztana, akkor ez van.

Ha o is csak havernak nezne, es keresne is, az is oke.

De felkavarni az allovizet unalombol?!

2021. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne piszkáld.
2021. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De tetszel neki te idióta! Felhívásnak fogja venni keringőre!
2021. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól beetetnéd, hagy tápláljon hiú ábrándokat, aztán ha akarna valamit, mondanád áá én csak haverkodni akartam? Gondolom ő is pontosan érzi, megjegyzem helyesen, hogy nem jön be neked mint férfi. Ezért nem is lépett semmit, a barátnőjét választotta. Neked ez most annyira nem tetszik, hogy így elvan nélküled is.

Hagyd őket, ne kavarj be.

2021. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!