Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetem vagy középiskola...

Egyetem vagy középiskola alatt volt több szabadidőtök?

Figyelt kérdés

Nyilván egyetemen többet kell tanulni, de középsuliban több volt az óra. Összességében ilyenekre, hogy elmenni edzeni, barátokkal lenni, elmenni kajálni napközben, mozini, mikor volt több időtök?

Azt is írjátok meg lécci, hogy milyen tanulók voltatok, milyen lett az érettségi, és milyen egyetem. Egyetem és egyetem között is van kulönbség.

A viszgaidőszak nem számít, ugyan úgy mint pl a 12. Második félév.



2021. jan. 31. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mar nem emlekszem ... regen volt ... azota van egy csomo szabadidom :)
2021. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Középsuliban nem volt nagyon szabadidőm ha már egyetemre akartam bekerülni.


Bekerültem a Szechenyire Győrbe. Sok szabadidőm volt mert beosztottam az időmet !

A legelején vettem fel a zh-kat vizsgákat és amit lehetett megszereztem anno megajánlott jegyből így nem kellett vizsgázni belőle.


Vizsgaidőszakban én diákmunkáztam és szabaddá tettem magam. A szorgalmi időszakban igyekeztem elintézni a dolgaimat . Sokszor vállaltam prezentációkat is és sok beadandót írtam amikre megkaptam a megajánlottat . Megérte.

2021. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
én nem mentem egyetemre, szóval akkor volt több szabadidőm.
2021. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Miss Endzsi ***** válasza:
86%
Egyetem. Gimiben sokszor volt 8-9 óránk, 8-ra már bent kellett lenni. Egyetemen csütörtökig vannak órák, ha akarom be se járok egy hónapot.
2021. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyetemen sokkal több. Még ha óra kb ugyanannyi is van, nem cseszegetnek dolgozatokkal, feleléssel stb. félév közben (néhány tárgyból vannak zh-k, de sok olyan is van, amiből félév végén egy vizsga aztán kész).
2021. jan. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
21:17-hez még: középiskolában kitűnő voltam, egyetemen 4.7-5 körüli kreditindex. ELTE-IK
2021. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez lett volna a tippem, középsuliban sok az olyan tantárgy ami nem releváns. Pl én mérnökire készülök, nekem a német irodalom nem a szívem csücske
2021. jan. 31. 22:36
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
En nem mentem egyetemre. Kozepsuli melett szinte minden nap edzeni meg haverozni jartam. Nem sokat tanultam eleg volt oran figyelnem kb. Kozepes vagy jobb atlagom volt mindig.
2021. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyetem alatt, amíg nem dolgoztam. De inkább munkába álltam, hasznosabb munkatapasztalattal kézbe kapni a diplomát. Mióta csak munka van, szerintem sokkal szabadabb vagyok, mint bármikor. És végre anyagilag is.
2021. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!