Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj azzal, hogy Tóth...

Mi a baj azzal, hogy Tóth Gabi kirúgatta a munkahelyéről a durva kommentelőt?

Figyelt kérdés
Szerintem megérdemelte az illető, legközelebb gondolja át, miket ír másnak... azt kívánta, hogy haljon meg a gyereke. Most komolyan, még a kommentelőt védik egyesek? Ti mit tennétek a helyében? Tűrnétek, hogy így beszéljenek veletek?

2021. febr. 2. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem hallottam erről, de jól tette.
2021. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem az volt a célja, hogy kirúgják, hanem hogy a körmére nézzenek. A dolgozó meg magára vessen, hogy munkaidőben másokat nyilvánosan mocskol. De ha nem a Tóth Gabi szólt volna, hanem Kis Béláné szerintem akkor is kirakják.
2021. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Jól tette, bár csak azért rúgták ki az illetőt mert Tóth Gabi ismert és a munkáltató nem akart ebből bajt.

Remélem, hogy elég pocsék élete van azóta...bár aki ilyet kíván, hogy "hogy haljon meg a gyereke" annak szerintem az incidens előtt se volt boldog élete.

Egészséges ember nem kíván ilyet a másiknak!

2021. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%
Nem rúgattam volna ki elhívtam volna egy beszélgetésre . Most légy okos Domonkos .
2021. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem baj. Ha személyesen megfenyegette, megvette a gyilkos fegyvert, és volt szándéka, akkor ne csak kirúgják, hanem menjen börtönbe is.


De ha csak leírta, hogy haljon meg... naponta vannak, akik leírják, kívánják, hogy az anyósuk, főnökük, szomszédjuk, akárki haljon meg... rugjunk ki mindenkit?

2021. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

5


Akik ezeket kívánják, többnyire magukban teszik és nem közösségi oldalakon..gondolom én. A tetteknek következménye van, főleg ha az illető a saját arcával/nevével akár csak poénkodik egy gyerek halálával..

Ha neked írnának ilyet, hogy haljon meg a kölyköd..mit tennél?

2021. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Tóth Gabi visszaélt a hírnevével és könnyű utólag mondogatni, hogy "jaj, nem akartam, hogy kirúgják!". Celeb, naponta még 50 ilyet kap, csak úgy gondolta, hogy most egy emberen példát statuál.


Nem igazán van köze a munkáltatónak, hogy magánéletedbe mit csinálsz, persze bizonyos szempontból a céget képviseled.


Én gusztustalan dolognak tartom más gyerekének halálát kívánni és azt is, hogy ezért előnyeit felhasználva kirugassa az illetőt.


Ennyi erővel világítsanak át mindenkit és az embereknek egy jelentős része hamar munkanélkülivé válna.

2021. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Nincs gyerekem, de szidták a beteg anyukámat, nem csináltam semmit. Nem fenyegették, hogy odajönnek a kórház elé és megölik. Akkor feljelentettem volna. Tiltom az embert, ennyi.


Mert ezzel nem ért el semmit. Nem mondja ki hangosan, de gondolni attól még fogja.

2021. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Az embereknek meg kell tanulniuk, hogy az interneten sem szabad fenyegetőzniük.
2021. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha engem vagy bármelyik családtagomat sértegetné ilyen durván valaki, bizony én is mindent megtennék, hogy bosszút álljak rajta...
2021. febr. 2. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!