Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Voltam fodrásznál, és ugye kértem tőle, hogy milyen fazon legyen. Húzta a száját, majd elkezdte csinálni, de végig hümmögöt, meg feszült volt. Kérdeztem, hogy mi a baj, erre ő így szólt "olyan nehéz megcsinálni, amit kérsz, mert olyan a fejed, meg az arcod, mint egy tégla, vagy egy tévé". Kicsit rosszul esett, de nagy nehezen megcsinálta, ahogy kértem, majd természetesen fizetés után távoztam. Furcsa volt ez így hallani, hát nem tudom, kicsit olyan volt, mintha kaptam volna egy ütést.
2021. febr. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na de most a fodrásszal akarsz összejönni, vagy hogy jön a társkereséshez?
2021. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy jön a társkereséshez, hogyha egy fodrász ilyet mond, aki ráadásul férfi, akkor a kiszemelt nők minek nézhetik a fejem... Ebbe rossz belegondolni, nagyon szégyellem magam azóta.
2021. febr. 3. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Nemtom én lány vagyok, de szerintem semmi gáz nincs ebben. Valószínű csak arra célzott, hogy szögletes az arcformád, mivel a fodrászok azt nézik, hogy ki melyik kategóriába tartozik (ovális, kerek stb...) ez alapján igazítják hozzá a frizurát is.


Gondolom ő is azért merészelte ezt mondani egy fizető vendégnek, mert eszébe nem jutott, hogy ebben bármi sértő lehetne. Mivel nincs is benne semmi sértő.

2021. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Igazad van, nem valószínű, hogy meg akart bántani, mert amúgy rendes ember. Csak nem esett jól, enélkül is tudom, hogy szar vagyok ilyen szempontból...

2021. febr. 3. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!