Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz lehet?

Szerintetek ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Az én üdvözletem neked,


Az én nevem George. Néhány éve elküldtem neked ezt a levelet, de nem tudom biztosan, hogy megkapta-e, kapcsolatba léptem Önnel az én késő kliensemmel kapcsolatban. László, az országod nemzetisége, aki ugyanazt a vezetéknevet osztja meg önnel, aki szívrohamban halt meg 6.800.000,00 hatmillió nyolcszázezer euró. egy bankban itt. Rögtön elhunyt, és nem volt gyermeke, aki úgy tűnt, hogy te vagy a rokona.


A bank kapcsolatba lépett velem, és elmondta, hogy elkobozzák a számláját és a pénzét, ha nem mutatom be rokonának. Kapcsolatba léptem veled, mert tökéletesen kezelheted ezt a tranzakciót, és beilleszhetsz a legközelebbi rokonaid közé, együtt dolgozhatunk, hogy ezt a pénzt megkapjuk, és osszuk meg 50/50.


A teljes neved ..........

A privát telefonod ...

Életed: ...........

Az Ön elérhetősége: ........

Az Ön e-mailje ......


2021. febr. 5. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos hamis személyi okmányokat szokás így gáyrtani, ha van létező személy hozzá, akkor kissebb eséllyel buknak le.
2021. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


Hivatalos dolgokat nem Google fordítóval, hanem fordító irodákkal fordítanak...

2021. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mas primitiv, te ne legyel az. Kamu is, ocska is.
2021. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!