Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írják az emberek Faceboo...

Miért írják az emberek Facebook csoportokban, hogy "Köszönöm a befogadást?"

Figyelt kérdés

Mert volt már olyan, hogy valakit nem fogadtak be? Vagy ez miért van?

Nem vagyok digitális és social média analfabéta, azóta használom a Facebook-ot, hogy létrehozták, de ezzel eddig nem találkoztam.



2021. febr. 7. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Úgy veszik, mintha a csoport egy valódi társaság lenne, ahova belépsz és köszönsz. Ezt akarja helyettesíteni.
2021. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően udvariasak akarnak lenni, de sok esetben nem jön össze nekik. Mondjuk ha van egy 5000+ főt számláló csoport, ami egyre növekszik, akkor idegesítőek az ilyen kommentek. Ez olyan, mint ha bemennél egy tescóba, és nagyot köszönnél, hogy "sziasztok!"
2021. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Felesleges modorosság és/vagy önértékelési zavar.
2021. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Látták valakitől és ők is csinálják és így fennmarad ez a dolog. Olyan, mint a babonák :D
2021. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A másik , amikor beírjak a poszt alá " követem ha nem baj" vagy "lopom" "megoszthatom?"egy nyilvános bejegyzést ami kb egy stock fotó valami motivációs írással. Nekem ez is hasonlóan fura. Sőt bevallom szerintem idegesítő 😬😬 nem tudom miért
2021. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én moderátor vagyok, ott a beugró kérdéshez eleve odaírtam, hogy ne köszönd meg.
2021. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy nagyon kedves gesztus!!:)
2021. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az fb elején elég gyakori volt ez a jelenség, én sokat találkoztam vele, ha külön szabályzatban nincs beleírva akkor nagy problémát nem csinál vele, én nyomok egy lájkot és tovább görgetek, van aki pedig leáll vitatkozni.


Egyszerű és felesleges udvariasságra tippelek.

2021. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2021. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, mert en tenyleg koszonni szoktam lepcsohazban, orvosi varoteremben, de nem akarom kulon posztban villogtatni a pofamat. Utana meg azt erzem, most akkor bunko vagyok, vagy mi van.
2021. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!