Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok nők szerintetek ez a...

Lányok nők szerintetek ez a srác tényleg annyira helyes mint mondják ?

Figyelt kérdés

Ő

[link]



2021. febr. 7. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
A haja nem tetszik, de arcra amúgy egész helyes.
2021. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lol ez most komoly? amerikában meg európában is ezek a srácok a menők? ? Csak nézek olyan csajok követik meg írnak neki 😂🤣
2021. febr. 7. 13:05
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Az fel se merült benned, hogy ez egy szimpatikus srác (én nem tudom, csak ezt láttam tőle), amitől még vonzóbb lesz?
2021. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Aranyos cuki srác és jóképű
2021. febr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3 as lehet hogy szimpatikusnak meg "cuki "srácnak tűnik ,de őszintén semmi férfias nincs benne ,
2021. febr. 7. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen átlagosnak tűnik férfiasság szempontjából. Legalábbis ha engem kérdezel, férfiasabb, mint a sok elhízott, magára nem adó ember.
2021. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez ilyen tökre okosfiús egyetemistás! Aaaaaahhhhh...😍😍😍😍😍
2021. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy biztos manapság beteg egy világban élünk 🤣😂😂
2021. febr. 7. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert valakinek vonzó? Hűha, ha így gondolkodsz, nem csoda, ha feléd senki nem közelít.
2021. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9 nem azért de a nők állandóan azzal jönnek hogy manapság nincsenek igazi férfias férfiak meg minden közben pedig nekik az ilyen Vékony anyámasszony katonája srácok jönnek be , egyébként semmi bajom a sráccal meg minden de szerintem eggyáltalán nem férfias nem azt mondom hogy b*zis csak hogy nem férfias ilyen kisfiús ennyi , miért te eltudnád képzelni hogy ő férfiként viselkedik ha kell megvéd vagy ilyesmi ?nem hiszem ,
2021. febr. 7. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!