Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ő szegény vagy menő?

Ő szegény vagy menő?

Figyelt kérdés

Ha egy 15-25 év körüli srác pulcsiba jár télen, akkor az azért van mert nem telik neki kabátra vagy azért mert így érzi magát menőnek, hogy ő nem fázik?


Vagánykodó srácnak tűnik, de némelyik szegény sorsú fiatal is próbál kitűnni ilyen módon ezért nem tudom eldönteni.

Ti szerintetek melyik a jellemzőbb?



#stílus #menő #pulóver #kabát #szegény #Fuhdeszegényesenmenőgyerek
2021. febr. 7. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Szegény
Menő
Menő és szegény
Szegény de menő
Egy kabát megmerényelte régen ezért bosszút esküdött ellenük.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En pl. azert jarok neha pulcsiban, mert nem vagyok fazos tipus. Addig, mig elmegyek a boltba cigiert, nem lesz semmi bajom.
2021. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt túl gondolod szerintem. A hőérzete minden embernek más. Van aki sokkal jobban bírja a hideget, ami azt jelenti, hogy nem fázik mikor más már igen. Tehát ha valaki nem fázik akkor sem, amikor pulcsiban van, akkor minek vegyen fel kabátot?
2021. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem fázik szerintem. Egy kabát a kilós turkálókban alig kerül valamibe, pepcoban is 5000 szezonban.
2021. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Anno pulcsiban voltam egész télen lány létemre, nem azért mert divatoltam, vagy nem telt volna kabátra (Volt is, nem egy) egyszerűen viszont megsültem. Fűteni se nagyon szoktam otthon, most is csak azért hordom a kabátot, hogy ne nézzenek bolondnak, de úgy leizzadok, hogy még a ruhák is rámtapadnak közben.

Ez is ok lehet.

2021. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igaz igaz :3

Furi hogy ilyen is van.

Nekem is meleg van a téli kabátomban de egy őszi vékonyabb kabátban pulcsival már fázok :0

2021. febr. 7. 19:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

23/L vagyok, a mostani téli szezonban még nem volt rajtam kabát, pedig reggel hat órakor indulok dolgozni, amikor még esélye sincs felmelegedni a levegőnek.


Én azért nem hordok kabátot, mert egyszerűen nem vagyok fázós. -5 fok alatt beleférne, de 0 fok felett megsülnék benne. Vagy póló, mellény és egy átlagos pulcsi van rajtam, vagy póló és egy nagyon vékony meg egy átlagos pulcsi. Az irodában sokszor pólóban ülök, amíg a többiek pulóverben is fáznak. Nem menőzni akarok, pénzem is bőven van, egyszerűen nem vagyok hajlandó megsülni azért, hogy a hozzád hasonlók ne nézzenek bolondnak.


Egyébként meg mindenki öltözzön úgy, ahogy jónak látja, másnak semmi köze hozzá, legfeljebb a szüleinek, ha kiskorú.

2021. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne rá pénzem, de nincs olyan hideg, nekem pedig mindig melegem van, így pulcsiban és rövidnadrágban járok-kelek. Persze vannak, akik nem hiszik el, hogy nem fázom, de aki nem hiszi, járjon utána...
2021. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se nagyon hordok kabátot, sőt, ősz végéig általában én is csak térdnadrágot hordok vastagabb pulóverrel:

[link]

2021. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!