Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lakatlan szigetre...

Ha egy lakatlan szigetre kerülnél egy számodra idegen emberrel a másik nemből hogyan viszonyulnál hozzá?

Figyelt kérdés
Hidegen hagyna,barátkoznál vele,esetleg több is kialakulna szerinted?
2021. febr. 11. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ketten sokkal, de sokkal nagyobb a túlélési esélyünk. Teljesen logikus, hogy összefognék vele. Már csak azért is, mert az ember társas lény, és egyedül bekattan egy idő után! Haluzik, maga alá fordul, elveszti a valósággal való kapcsolatát, amik még inkább rontják az esélyeit.
2021. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Arra a hétre meglenne a kajám így foglalkozhatnék olyan létfontosságú dolgokkal mint pl. bunker építés, csapdák felállítása.
2021. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért az nem lenne mindegy, hogy kicsoda, milyen ember a másik. Mindenképp igyekeznék az ellenségeskedést elkerülni és esetleg együttműködni, de hogy ezen kívül alakulna-e bármi, azt ennyiből nem lehet megmondani.
2021. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván össze fognánk a túlélés érdekében, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy össze is barátkoznánk.
2021. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Lakatlan szigetről volt szó, te milyen ellenségekről beszél #3 válaszoló? A partner pedig véleményem szerint ugyan így látná mint én! bekapcsolnak automatikusan a túlélő ösztönök. Egyszerűen nincs más választásod az esélyeid javítására, mint az együttműködés.
2021. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Semmi extra, mivel én minden munkát meg tudok csinálni, neki max gyűjtögetni kellene, ezért élnénk mint a kék lagunában. Kefélnénk sokat.
2021. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

5


Szövegértelmezés 1-es.

2021. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg összejönnénk, hiszen egyrészt nincs más párkapcsolatra esély, a kötődés pedig alapvetően kialakul. A hiány is megszépíti a másik felet.
2021. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, az #5-nek: szó sem volt ellenségekről. Ellenségeskedést írtam. Épp azért, mert a másik ember nem feltétlenül "partner", hanem csak egy másik számkivetett, aki esetleg semmitől nem riad vissza a saját vélt vagy valós érdekei védelmében. Nem feltétlenül látja ugyanúgy a dolgokat, mint te. A túlélő ösztönök, amiket írsz, sarkallhatják versengésre is összefogás helyett, szocializációtól, mentális állapottól és egyebektől függően.
2021. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Úgy viszonyulnék hozzá, hogy ebből előbb-utóbb érdekkapcsolat lesz, mert én életben kell hogy maradjak, a másiknak meg jól jön, hogy a sziget másik lakója pont egy nő. És mivel egymásra lennénk utalva, muszáj belemenni.
2021. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!