Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy lakatlan szigetre...

Ha egy lakatlan szigetre kerülnél egy számodra idegen emberrel a másik nemből hogyan viszonyulnál hozzá?

Figyelt kérdés
Hidegen hagyna,barátkoznál vele,esetleg több is kialakulna szerinted?
2021. febr. 11. 11:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
A személyiségétől függne, hogy hogy viszonyulnék hozzá. Nyilván megpróbálnék barátkozni vele először, a túlélés érdekében. De ha kiderül, hogy ki sem állhatom, akkor elkerülném, és inkább éhenhalnék, semmit vele kelljen leélnem az életemet.
2021. febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
10-es, mindent vállalnál ill. engednél? 🤪
2021. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Hát egyrészt én meleg vagyok 😄😄😄 szóval annyira nem motivál a női társaság, hogy csak emiatt szövetkezzek vele.

Másrészt elég sok időt töltök a természetben, ha egy átlagos nőből indulok ki, nem hiszem, hogy sok olyan dolgot tudna ezen a téren, amit én nem.

Szóval nagy eséllyel elhúznék a sziget másik végébe 😄😄 Max lazán tartanám vele a kapcsolatot, ha nagy gázba kerül, nyilván próbálnék neki segíteni, csereberélnénk stb, de nem hiszem, hogy együtt élnénk.

2021. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%

10es vagyok

Nem.

Attól függ, mennyi esély van arra, hogy egyedül kijussak a szigetről, és mennyi esély van arra, hogy ketten kijussunk a szigetről.

Ha nem lenne esély egyáltalan a kijutásra, akkor előbb-utóbb ígyis-úgyis a szigeten halnék meg, és akkor nem mennék bele SEMMIBE, mert méltósaggal szeretnék meghalni. Ha van eselyem egyedül kijutni akkor szintén SEMMIBE nem mennek bele.

Ha viszont rendes esélyt látnék arra, hogy 2en kijussunk, akkor a további kicsit szebb jövőért esetleg alkuképes lennék. De aztán VÉGÜL IS NEM. Mert magamat és a híres "optimizmusomat" ismerve nem hinnék abban, hogy a másik tenyleg ki tud vinni onnan, és nem csak átbszni akar, hogy egy kis előnyre tegyen szert belőlem. Úgyhogy végül is NEM.

Inkabb meghalnek a szigeten.

2021. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
megenném
2021. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egy Miss Csernobil-, vagy egy Miss University-, vagy egy átlagos nőről lenne szó. Amúgy mindegyik esetben távol tartanám magukat magamtól, mert nem vagyok közösségi ember.
2021. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!