Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira buta, hogy nem "hisz" az oltásokban?

Figyelt kérdés
Eszméletlen ostoba emberek azok, akik azt hiszik, hogy az oltás csak árt, meg, hogy kamu, meg mit tudom én miket ki nem találnak :D
2021. febr. 11. 14:02
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az ő válaszaikat mondjuk már előre tudom, engem fognak lehülyézni :D
2021. febr. 11. 14:03
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
Örülj, hogy nem vagy összezárva ilyen emberekkel.
2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Én beadatom az oltást, mert agyamra megy, hogy hónapszámra nem láthatom a családom.

De úgy tartom, hogy mindenkinek jogában áll abban hinni, vagy nem hinni, amiben akar.

Ezért is ez az első és egyben utolsó hozzászólásom az ilyen természetű témákhoz, én nem győzködök, de főleg nem minősítek senkit.

2021. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
A szlovák miniszterelnök azzal poénkodott, hogy a vakcinába chipeket raknak hogy irányítsák az embereket és hogy végre áttudja venni a világuralmat. Sok nyugger nem vette le a poént és hát..elindult
2021. febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

4

Szlovák vagyok, sosem poénkodott ilyennel. Vagy ez lett volna a poén? Mert akkor szar volt.

2021. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Én átestem a fertőzésen, de nem kérem az oltást. Eddig a kötelezőeket megkaptam természetesen és nem azért nem kérem, mert oltás ellenes vagyok, hhanem mert ez egy kísérlet. Köszi, de kísérletezzenek máson. 1 év alatt kiadni valamit, aminek a hatását nem tudják megfelelően bizonyítani, az mit ér szerinted? A gondolkodásmódod pedig elég gyerekes. Mindenki eldönti majd, hogy mit szeretne. Mind a két oldalt megértem.


26/N

2021. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%

az a aj, hogy elvagy a kis szr oltásoddal, beadatod magadnak, mert dejó, lehet nyalizni az orvosoknak, hiszen milyen jó emberek, hogy tönkretették értünk a világot, aztán két hónap múlva majd folytatódik a hiszti, mert jajj, itt a nagyon veszélyes mutáns, ami ellen nem ér semmit, úgyhogy hisztizünk még egy kicsit, lesz még nagyobb válság, még több tönkretett emberélet, utána lesz még egy vakcina, majd az se lesz jó...

az oltás nem káros, csak felesleges, mert ugyanúgy folytatódik a hiszti, ha van, ha nincs...

2021. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%

9

Talán be is linkelhetnéd azokat a posztokat. Nem követem a Facebookot.

2021. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
Én laktam együtt ilyen "nem hiszek a vírusban" emberrel, köszönöm, elég volt az a pár hónap.
2021. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez náluk ált. valamilyen pszichikai defektus következménye, de van, hogy csak szimplán buták.

Lásd hatos. Igen, arról szólt a tanulmányok tömkelege és a több tízezer emberen végzett kísérletek, kutatók munkaórájainak ezrei, hogy nem tudják bizonyítani a hatását:D Hogy az azóta beoltott kb. 40 millió emberről ne is beszéljek.

Hetes már kicsit komolyabban űzi az ipart: ironikus módon ő kéri

számon a fogalmazási készségeket:D Megjelenik az elmaradhatatlan " átver a média" megnyilvánulás is. Ez valószínűleg abból ered, hogy ők képtelenek értelmezni a nem médiából származó tudományosan bizonyított információkat, és ezt kivetítik másokra is.

Érdekes egyébként az ő pszichológiájuk.

2021. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!