Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi idióta buta...

Miért van ennyi idióta buta ember?

Figyelt kérdés
Lakó övezetben élek a kutyámmal. Nem értem meg mai nap sem, hogy akinek nagytestű kutyája van, érdekes mod tudja pórázon sétáltatni, akinek közepes vagy kisebb az nem is foglalkozik vele hol koszal! Enyém eleve félős típus pláne egy idegen nála nagyobb kuzyatol tart. Kénytelen vagyok fel venni mert mart 1-2ugy támad, hogy harapna. A gazdija le se....... a nem hívja vissza, nem egyszer volt már precedens, hogy ősze ugrált a kutyája. Mit tudok ilyenkor tenni? Ezt már nem bírom! A normális, értelmes válaszokat köszönöm szépen. A bunkó primitív, csak kötözködni vágyó pedig lapozzon! Nem tartok rá igényt!! N30
2021. jan. 22. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos tenni nem sokat tudsz, csakhogy máshol sétáltatod a kutyádat.

Esetleg leb.szod azt, aki így hagyja a kutyáját, hátha használ.


(A mi kutyusunkat lehetett póráz nélkül sétáltatni de sajnos megöregedett, szinte vak és süket. Leb.szott minket egy csávó h miért nem lehet megkötni a kutyát. Igaza volt, azóta megkötjük- de sajna vannak akik a kérés, lecseszés ellenére csakarértis elengedik)


Szóval a lényeg h a normálisabbjával lehet beszélni h ez így nem jó, de a többséget nem fogja érdekelni.

Tenni sokat nem lehet :(

2021. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmit nem tudsz tenni, maximum odakiabálsz a gazdájának, hogy tegye pórázra a kutyát. Nekem egy nagytestű kutyám van, aki nem jó fej a többi kutyával. Pont az ilyen - általad is említett- seggfejek miatt utálok én is sétálni menni vele. A kisebb testűeket mindenki póráz nélkül sétáltatja, és pont ezek a kicsik kötözködő, idegbeteg típusúak, és képesek nekimenni a nagynak. Múltkor az állatorvostól sétáltunk hazafelé, amikor egy babakocsis nő a szeros kis csivaváját hagyta kószálni, maga előtt kb. 3-400 méterrel. Oda kellett szólom neki, hogy fogja meg, vagy a kutyám ketté fogja harapni, ha a kis dög ráront. Még ő volt felháborodva.
2021. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Reméljük, h a kakát mindkét fél fölszedi. Ha buta, ha nem.


Mert a rendes ember azt kerülgeti...

2021. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha póráz nélkül támad, akkor fujd le paprikasprayyal.
2021. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom ugy van vele, hogy teged, mint kutyas embert, nem zavar. De nyugodtan szolj ra, hogy hivja vissza a kutyajat, a te kutyadat agresszivve teszi az ilyen viselkedes, mit tudom en :D
2021. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. jan. 23. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Meglepő ötlet, de én hordanék magammal kutya elleni sprayt. Három jól irányzott slukk után ne félj, meg fognak jegyezni, hogy amikor feltűnsz a kutyával, akkor pórázra kell kötni az ebet! -A fair eljárás viszont az lenne ebben az esetben, ha a te kutyád is pórázon vezetve sétál.
2021. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én kutyám mindig pórázon van. Múltkor még én lettem le.... a, hogy vegyem fel a kutyám. Erejesebb hangon meg kérdeztem a kedves hölgyemény, hogy mire fel vegyem én fél, mikor ő pórázon van és az övé szabad lábon rohangál? Ennyi idióta buta embert...
2021. jan. 23. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Azért írtam! "Megcigarettáztatod" egy kicsit a kedvencét, - egyből tudni fogja, hogy mennyi az annyi! -Senki nem fogja tudni bizonyítani, hogy nem téged támadott meg a lefújt kutya, - önmagad megvédeni pedig alapjog!
2021. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!