Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Eddig nem akartam soha gyereket, meg se fordult a fejemben, pedig voltam szerelmes(az exemmel majdnem össze is házasodtunk -9 éves kapcsolat volt). Szakítottunk, megismertem egy rendkívüli férfit és első pillanattól egy hullámhosszon vagyunk, működik a kémia, mintha tényleg a másik felem lenne stb. mondanom sem kell, hogy dúl a szerelem és szenvedély. Láttam őt egyszer az unokaöccsével játszani és azóta bennem olyan vágy van hogy gyerekünk legyen, hogy megrémültem. Eddig ilyet soha nem éreztem, most pedig már több mint 2 hónapja erre vágyom. Ez normális vagy az agyammal történt vmi és majd viszaáll a rend idővel?

Köszi

29/N


2021. febr. 12. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2021. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel, meggondolhatja magát az ember. Azért mielőtt belevágsz, érdemes átgondolni. Mert lehet, hogy az adott gyerek tök cuki meg minden, de ha gyereket vállalsz, az zsákbamacska. Akkor is tudnod kell szeretni, ha nem olyan lesz, mint az unokaöccs, hanem folyton bőg, nehezen kezelhető, stb. Arról ne is beszéljünk, hogy mi van, ha esetleg (akár testi, akár szellemi) fogyatékossággal születik.

Hagyj magadnak időt, gondold át az ilyesmit, ha még mindig így érzed, akkor csak annyi, hogy megváltozott a gondolkodásod erről.

2021. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most biztosan nem akarunk még gyereket vállalni, csak kicsit megijedtem ettől az új érzéstől

2021. febr. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!