Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak nekem rossz érzés az...

Csak nekem rossz érzés az hogy a tanárom velem vitette fel a naplót? Olyan érzés kapott el, mintha az inasa lettem volna. /hozzáteszem most történt meg először ez velem/

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A szimpibb embereket szokták erre a feladatra választani....

Am ilyen hozzáállással fogsz még kinlódni gyakornokként.

2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem ez általános iskolába volt legutoljára, de felemelő érzés volt, hogy én vihettem a naplót:D
2014. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
legalább arra jó vagyok ,hogy felvigyem a naplót:)
2014. nov. 30. 13:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A naplóval visszaélhettél volna, beírhattál volna jegyeket, átírhattad volna az egyeseket négyesre, egy-két hiányzás az utált osztálytársnak... Te rábíznál valakire olyan dolgot, amin túlzással, de "emberek élete múlik"? Nyilván nem. Ne nyavalyogj, gondolom, nem fájt az a pár lépcsőfok, és a tanár szavak nélkül fejezte ki a bizalmát feléd. Örülj neki.
2014. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sose tennék olyant, tisztességesen felvittem a naplót, és megse fordult a fejemben hogy még csak bele is nézzek, örülök hogy megbízhatónak tartott a tanár
2014. nov. 30. 14:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az embereknek semmi nem jó, de tényleg...

Szerintem tök megtisztelő, hogy rád bízta a naplót és pont azok miatt, amiket a #4 válaszoló írt. Simán belepiszkálhattál volna. Ahelyett, hogy örülnél, hogy rád lett bízva egy hivatalos, fontos könyv... Neeeem. Neked ez rossz érzés. Hát a pofám leszakad!

2014. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6

Pont előtted írtam hogy sose tennék olyant, ezért tisztességesen felvittem a naplót, és örömmel fogadott hogy bízott bennem

2014. nov. 30. 14:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.

Igen, miután elküdtem a hozzászólásomat, láttam, hogy odaírtad. Csak mikor elkezdtem írni a mondókámat, még nem volt ott a kommented.

2014. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt velem is csinálta az osztályfőnököm. Én meg szívattam az osztálytársaim, hogyha valamelyik beszól beírok neki pár egyest.
2014. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak hogy én, tiszteletúdó vagyok, és őszinte, nem tennék rosszat, a tanárnak.
2014. nov. 30. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!