Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok enni / inni az...

Szoktatok enni / inni az autóban? És ha nem akkor miért? Vagy igen ha igen akkor is , hogy miért?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vizet iszom, es nem kerdes, hogy igen. Enni csak zacskobol, papirbol, ha ehenhakolok. Vagy Covid idejen. Nem porkoltet.
2021. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszek is és iszok is. Meg közben vigyázok, hogy ne hagyjak disznóólat magam után, ha eszek akkor sose olyat ami nagyon morzsál, vagy a szétszóródás esélye fennáll.
2021. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én vezetek, akkor nem iszom, és nem eszem. Viszont, ha én ülök hátul és hosszú útra megyünk, akkor igen és inni többet, mint enni.

Covid óta mondjuk nem szokásom, de előtte csakis zacskóból/alufóliából, hogy ne morzsázzam, piszkoljam össze a kocsit. Az esetek többségében szendvicsről és péksütikről volt szó.

2021. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat. Van olyan aki egyáltalan nem fogyaszt semmit az autójában és nem is hagyja másoknak.
2021. febr. 13. 17:50
 5/6 veterán vas ***** válasza:

Nem szokásom enni az autóban.

Arról nincs szó, hogy "nem hagyom másoknak" mert mindössze csak ketten használjuk az autót a párommal, és Ő sem szokott az autóban enni.

Szóval nem tiltom, egyszerűen így alakult ki.

Hosszabb úton van olyan, hogy menet közben egy korty víz, vagy üdítő, de az sem nagyon jellemző.

Nincsenek ebben az országban akkora távolságok....

2021. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hosszabb úton egy banánt esetleg.
2021. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!