Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis miért van az a fiatalokn...

Mégis miért van az a fiataloknál, hogy drogozni meg inni meg cigizni menő, és ha valaki nem csinálja ezt, akkor már ő a lúzer?

Figyelt kérdés

A korábbi tinédzserekről nem akarok véleményt mondani, a mostaniakra vagyok kiváncsi.

Nekem alapjáraton nincs bajom azzal, aki fiatalkorában elkezd cigizni, vagy inni, vagy elmegy egy szórakozóhelyre, teljesen hidegen hagy. De az már szerintem nagyon gáz, amikor valaki azért cigizik vagy azért iszik, mert hogy azzal is mutassa, hogy milyen menő, pedig süvít róla, hogy nem szokott rá, a ciginek még a szagát is utálja, csak azért csinálja, mert azt hiszi menő lesz ettől, pedig nagyon gázul fest. Én nem mondom azt, hogy sose cigiznék vagy sose innék, mert inni már ittam, de azt nem azért, hogy most akkor jól bevágódok egy társaságba, mert megmutatom, hogy milyen menő vagyok. Azért ittam, mert ki akartam próbálni. A droggal ugyanez. Ha megmarad a mai eszem, akkor soha nem próbálom ki. (Tudom, nem szabad azt mondani, hogy soha, de értitek mire akarok kilyukadni.)


Az osztályban ma is odajött az egyik osztálytársam, hogy menjek ki vele cigizni (mert tudja, hogy a wc-ben lebukik, ezért szokott kijönni). Mondtam neki, hogy nem, mert nem fogok semmit sem kockáztatni azzal, hogy most kimegyek, aztán kapok egy fegyelmit vagy egy igazgatóit, mivel nem hagyhatom el az iskola területét. Plusz ugye még lehet fegyelmi tárgyalásom is, mert az iskola 5 méteres körzetén belül "cigiztünk" volna. (A cigiztünk azért van idéző jelbe, mert egy tanár nem hinné el, hogy én nem cigizek, csak az osztálytársamat kísértem el.) Na mindegy. Erre az lett, hogy én vagyok a lúzer meg engem semmire nem lehet megkérni. Hát ilyenekre nem is!


Nem akarom magam jobb színben feltüntetni, meg ilyen "Én érettebb vagyok az korombelieknél" kezdetű szövegeket lenyomni, nyilván nekem is vannak tinédzserkori fkszságaim, de ez már szerintem is gáz.

Én értem, hogy tini dolog, de miért van?


2020. okt. 2. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha levágtál neki egy ilyen hegyibeszédet akkor nem is csodálom ha lúzernek nevezett.
2020. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Rossz körökben mozogsz.
2020. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Fura, sem én, sem a tesóim valahogy sosem mozogtunk olyan körökben, ahol divat lett volna piálni, vagy dohányozni. Valahogy ki tudtuk fogni a normális arcokat.
2020. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nem a tinikről szól, csak a körülötted lévő emberekről. Nem a fiataloknál van az, hogy cigizni és inni menő, és lúzer vagy, ha nem teszed, hanem az idiótáknál. Ennyi.


A legtöbb tini akit ismerek tiniként, pont de tojik arra, hogy most én akarok-e cigizni, vagy sem, ha elmegyünk szórakozóhelyre is simán ihatok vizet, nem szólnak le miatta, mert azért hívnak, hogy én velük legyek, nem azért, hogy egyel többen legyünk.

2020. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Miért kerítesz ennek ekkora feneket? Te nem azért vagy lúzer mert nem cigizel hanem azért mert ilyen "én jobb vagyok az átlagnál" stílusod van és ezzel arra készteted az embereket hogy beléd kössenek.

Állj bele a véleményedbe ha nem tetszik valami. De aztán minden esetben. Miért nem mondod meg neki ha problémád van?

Megértem hogy irritáló egy generációd van a sok drogos selejtel. De mi lenne ha magaddal törődnél és telibeszrnád a többit? Ha picsogsz ha nem ez van ez volt meg ezis lesz. Köteles vagy te mást kisérgetni bagózni? Mert ha igen akkor te mindent elmondtál magadról.

2020. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem ez a lényeg, hanem nem képviseled magad jól.

Simán leoffolhattad volna, hogy ne legyen már balphasz, full hülyét csinál magából a cigivel.

2020. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

azért vagy lúzer, mert feszt magyarázod meg fejtegeted, hogy te mennyivel jobb vagy a rémes maifiataloknál. mondhattad volna azt is, hogy nem mész ki. kész. dráma nélkül.

én se cigizek, én se drogozok, de nem teszem a fejem hogy jajj de én nem. ha körbekínálják, azt mondom, nem, kösz, és továbblépünk. nem kell mindig hittéríteni. főleg mert (ahogy az már neked is feltűnt legalább) mindenkinek vannak fszságai, csak max. mások.

2020. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A proliknál van ez így.
2020. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt hol hallottad?
2021. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert tényleg menő mindekettő dolog. De elég ha csak cigizel nem kell drogoznod ahhoz hogy menő legyel(nehéz beszerezni, drága, nehéz letenni-tapasztalat) Szóval ha menő akarsz lenni állj ki a suli elé minden nap cigizni és tényleg menő leszel. Nem az kell hogy a társaid szemébe menő legyél hanem az hogy a magad szemébe az legyél.
2022. márc. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!