Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek albérletbe 135...

Elmennétek albérletbe 135 ezer forintos fizetés mellett?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok és nagyon el szeretnék már költözni, viszont ilyen fizetés mellett maximum egy szobát tudnék kivenni (vidéken lakom amúgy). Nincsen párom, akivel össze tudnék költözni, de így hogy egy kis 2 szobás lakásban élünk négyen elég esélytelen ismerkedni is...
2021. febr. 14. 13:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
21 objektív vagyok*
2021. febr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
De láttad évekkel ezelőtt, hogy mi a helyzet, miért nem végeztél el valami szakmát vagy egyetemet? Mit csináltál eddig az életeddel? Minimálbérért dolgoztál? Én tanultam volna a helyedben
2021. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptad a választ, ha nincs pénzed, semmi vagy.

Nem lesz se albérleted, se házad. Nem 35-40 éves korodra lesz, hanem 70-80 éves korodra, de azt magyar férfi nem éri meg. Az örökségre ne számíts, mert valószínűleg addigra úgyis eladják és felélik az árát a szüleid.

Százezrek veszítik el most a munkájukat, de keress olyat, ami 2-300e havonta legalább. De inkább 400e.

A magyar valóság, de mindenhol ez megy valamilyen szinten.

Maradj, ahol vagy. Igazából jó, hogy nem kell onnan még elmenned, addig meg mehet a párkeresés. Aki a nehéz körülmények között is kitart melletted, az az igazi. Akinek az is baj, hogy nem egyedül laksz még, azzal úgysem lesz tartós semmi.

2021. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

A fizetésed nőhet a következő 1-2 évben? Ilyen kevésnél már egy 10 ezer plusz is fontos.

Ha nem, nem mennék, ha nem súlyos a helyzet otthon (pl bántalmaznak stb). Olyan szinten kellene kicentizni mindent, hogy az katasztrófa. Gondolj bele, mikor hónap végén már a parizeres kenyeret is meg kell gondolnod, hogy 2 vagy 3-4 szeletet ehetsz-e meg belőle.

2021. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Mondom mit csinalnek:

1, felre tennek legalabb 400ezret, ezt a leheto legrovidebb ido alatt tennem ugy sporolnek ahogy tudnek otthon.


2, feljonnek pestre es keresnek munkat 160 nettokat meg lehet ketesni vegzettseg nelkup pl tesco arufeltoltokent ha kell vallalsz hetvegi muszakot is.


3, kivennek egy 80ezres 30nm es egy vagy masfelszobas lakast, nem szobat.


4, miutan par honapot dolgoztam es bebiztositottam a helyemet, elkezdenek valamilyen szakmat tanulni, hetvegente meg probalnek part talalni, mert 2en minden olcsobb.


5, ha mar van parad akkor elkezdenek onerore osszesporolni.


Ha minden jol megy mire nyugdijas leszel lesz sajat lakasod es mellette ha gyereket vallalsz gondolj rajuk is mindenkepp tegyel felre nekik h ok ne kelljen ilyen nehezen kezdjek az elet, ha nem tudsz nekik felre tenni tanittasd oket. A tudas jo befektetes.

2021. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Szerintem az elso lepes az lenne, hogy tobb jovedelemrol kellene gondoskodni ... tehat egy jobban fizeto melo, vagy valami masodallas ... utana lehetne a tovabbiakon gondolkodni.


Keress egy 250ezres fizetest es ha osszejott, akkor koltozz a kornyekre.

2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, 130 az kevés? Én meg havi 60-ból akartam kivenni egy szobát egyetem mellett Fejér megyében :D

Akkor már értem, hogy anyám havi 126 ezerrel miért szenved még saját lakásban is.

2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Keress olyan melot, ahol van szallasra is lehetoseg. Epitoipar ilyen, de a gondnokoknak is szoktak lakast biztositani, gazdasagokban-majorokban is megoldjak, hogy legyen szallasod ...
2021. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Lottozol? :)
2021. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#26

Már van ennyi félretett pénzem de miért menjek Pestre dolgozni 160 ezerért? Az ott még gyengébb fizetés mint itt keleten a 135 ezer. Amúgy meg a barátnő szerzés nem lenne probléma ha csak a kinézetemen múlna a dolog (most is kavarok egy lánnyal) de ez a lakáshelyzet eléggé alássá a dolgot egy idő után...próbáltam amúgy jobban fizető munkát szerezni, de nem nagyon van.

2021. febr. 14. 14:07
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!