Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek albérletbe 135...

Elmennétek albérletbe 135 ezer forintos fizetés mellett?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok és nagyon el szeretnék már költözni, viszont ilyen fizetés mellett maximum egy szobát tudnék kivenni (vidéken lakom amúgy). Nincsen párom, akivel össze tudnék költözni, de így hogy egy kis 2 szobás lakásban élünk négyen elég esélytelen ismerkedni is...
2021. febr. 14. 13:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem értem miért pontoztatok le, szerintetek az albérlet megoldás bármire is? Előrébb lesz tőle? hát nagyon nem. 7-8 milliós lakáshoz ha van már pár milliód miért kellen 10 milliós hitelt felvenned? Mind1 te már az albérlet mellett döntöttél de hónapról hónapra fogsz úgy élni és nem lesz soha saját lakásod
2021. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
Vidéken elég nehéz, kicsit jobb fizetést kellene szerezned, vagy mellék állásban valamit csinálni valakinek segíteni bármi, jövedelem kiegészítésképpen. Amúgy vidéki vagyok, ott lehet találni szobát 30-40 ezerért és a rezsi tényleg kevés, saját zárható szoba már előny, de úgy is kellemetlen nőt felvinni, h csináljuk de halkan. Csajoknak se annyira imponáló.
2021. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem a kényszer visz rá, akkor biztosan nem. Sajnos mi albérletbe vagyunk kényszerítve, de nekünk sokkal több a havi bevételünk. Így kifizetünk mindent szépen, de mostanában sokat aggódom, hogy mi lenne, ha megcsappana a bevétel egy időre. Mehetnénk csövelni az utcára. Ha nem lenne muszáj, akkor önszátamból nem akarnék így élni.
2021. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
De hol veszel te 7-8 millióért lakást? Még egy lepukkant panellakás is legalább 15-16 millióba kerül. Mire ebből a fizetésből összegyűjtök pár milliót meg kinyögöm a felvett hitelt leszek vagy 35-40 éves, addigra még lehet a szüleim házát is megöröklöm.
2021. febr. 14. 13:27
 15/34 anonim ***** válasza:
61%
Simán félre tudtam tenni 20-30ezret úgy, hogy albérletben laktam, még 2 másik lakótárssal és 120ezret kerestem. 35ezer volt az albérleti szoba így, hogy ennyien laktunk. Kaját azt főztem, ruhát nem kell havonta venni, sőt évente sem kell. Meg lehet oldani. Ismerkedni te otthon szoktál vagy mégis kit érdekel, hogy hol laksz?
2021. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
36%
Miskolcon simán veszel...nem írtad melyik városban.
2021. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
15-16 millióból már igényes 2 szobásat veszel de az meg felesleges neked ha egyedül vagy mert drágább fenntartani. 135 ezerből ne akarj már fullosat....
2021. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%
15 Ha felétek ilyen lakásárak vannak (nálunk is ez a helyzet), akkor tuti, hogy nen fogsz még szobát sem találni ott 40-50 ért amibe a rezsi is benne van. Nálunk 40 egy szoba+rezsi+közös költség egy része +2-3 havi kaució.
2021. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#16

Nyilván nem otthon ismerkedem, de egy idő után pl szeretnénk egymáshoz feljárni, de ez esélytelen ha a testvéred is ott fekszik a szobában.

2021. febr. 14. 13:34
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, én nem akarok szemét lenni, csak objektív vagy. Meg kéne próbálnod munkát váltani és/vagy másodállást vállalni. Hiába is veszel ki szobát, ott sem lesz normális privát szférád. Meg úgy egyébként hogyan lehet ismerkedni, hogy még a randin a költségek rádeső részét sem birod kifizetni, soha egy normális programra nem lehet veled elmenni?
2021. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!