Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell leirigyezni azt...

Miért kell leirigyezni azt aki kritikát mond a másikról? Miért létezik ez a kellemetlen szokás?

Figyelt kérdés
2021. febr. 15. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Mondj egy példát erre.

Miért mondasz egyáltalán kritikát a másikról? Miért jó kritizálni a másikat?

2021. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
A keretlen kritika csak basztatas.
2021. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez aZ én vÉlemÉnyeMM!!!! Leszarom. Nem kértem véleményt akkor ne mondd el. Neked se tetszene ha folyton kritizálnának minden szarért. És igen a legtöbb esetben irígységből fakad vagy minimum önbizalomhiányból
2021. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Az embereknek nagyon nagyon kevés az önismeretük.
2021. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mint pl, amikor Puzsér Róbert egy teljesen jogos kritikát mond Berkiről vagy Szabó Péterről és a fanok egyből irigyeznek. Pedig nem irigy rá, hanem él a szólásszabadság jogával és elmondja azt, hogy miért ártalmasak.
2021. febr. 15. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

6

De Puzsér egy elismert kritikus, te mit tudsz felmutatni, vérpistike?

2021. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha téged is megkritizálnak azt hogy viseled?


Ha itt lennél előttem, szemedbe mondanám, hogy a kritikáknak semmi értelme. Ha valakit kritizálsz, olyan, mintha a saját frusztráltságodat adnád ki, ezért emlegeted a másik negatív tulajdonságait. Neked is vannak bőven, mint mindenkinek.

2021. febr. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
A Red Vixennek van igaza. Elcseszettül kevés az önismeret, meg hozzátenném: a reális önkritika.
2021. febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. van egy nagynéném, aki egy szurkapiszka. Az egész élete arról szólt, hogy rám volt zoom-olva, és öncélúan kritizált, b...szogatott.

Én: ragyogó, csinos fiatal lány voltam (akkoriban), előttem az élet, friss diploma, új munkahely, új szerelem.

Ő: Leharcolt, semmiféle érzelmi kapcsolat, munka már nem lehet (mert nincs erkölcsi bizije), zugivó életmód, ennek megfelelően megcsúnyult külső, hozzám képest +30 év.

Olyanokat mondott, hogy ostoba vagyok, ronda, elhízott (172/55), csak .....szni kellek a vőlegényemnek is.

Szerintetek, ebben nem volt irigység, ugye?


(Persze nyilván szélsőséges eset, de ez volt. Amíg rá nem baxtam a telefont 15 éve).

2021. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!