Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a 27.-ik héten...

Létezik, hogy a 27.-ik héten a baba farfekvésbe fekszik és a bikinivonalnál,szeméremdombnál érzem rugdosni?

Figyelt kérdés

Feljebb is rúg néha, de nem nagyon. Elég kellemetlen ott lennt ahogy mozog.

Normális ez az érzés?



2020. jún. 15. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Èn 28 hetes vagyok, nekem is sokat mocorog lent, bàr azèrt màr fent is szokott rugdosni illetve a -szerintem- fenekèt szokta fent kitolni. Szerdán megyek 4D-re, ott majd kiderül hogy fekszik.
2020. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem biztos, hogy az. A magzatvíz miatt nagyon csalóka, hogy mit érzel, a fizika törvényei szerint a víz vezeti a hangot és a mozgás okozta hullámok is máshogy működnek vízben. Tehát simán lehet, hogy máshol rugdos, csak ott érzed. Meg nemcsak a lábával rúghat, hanem a kezét, fejét is mozgatja!

Én is volt, hogy tartósan lent éreztem mozogni a babámat, de nem volt farfekvéses. Normális dolog.

2020. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erre nem is gondoltam :)

De viszont látom is, hogy hol moccan.

De előfordulhat, hogy kellemetlen az érzés ilyen korán? Kifejezetten csak ha a bikinivonalnál matat. Azt olvastam akkor fájdalmasabb a magzatmozgás, ha kevés a magzatvíz, de akkor mindehol fájna, vagy nem?

2020. jún. 15. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok, ne aggódj, nincs semmi baj! A terhesség egy állapot, nagyon sok szokatlan, vagy számodra aggasztó dolog történik, de amíg a doki nem mondja, hogy baj van, addig minden oké :) Persze hogy kellemetlen néha, mert a méh nő, minden belső szervedet elnyomja fokozatosan. A húgyhólyagtól kezdve a tüdődig. Ha mész legközelebb vizsgálatra, a doki úgyis meg fog nyugtatni a tényekkel!
2020. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, meg jó, hogy ilyen pozitív is.

Kicsit para mami vagyok sajnos :D

2020. jún. 15. 08:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem kicsit később, a 32. héten volt hasonló érzésem. Esküszöm attól féltem, hogy kiesik a baba :D alig mertem járni, nagyon rossz érzés volt.
2020. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Együtt érzem veled :D

Ma már tiszta fennt matat, nem tudom milyen pozíciót fehetett fel :D

2020. jún. 15. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott olyat, hogy a méhszájamnál matat, mamrint olyan érzés. Biztos, hogy máshol történik, csak úgy érzem... Nagyon kellemetlen. Akkor általában négykézláb lemegyek, és picit emelem a csipom, popom, hogy helyezkedjen másképp. Be szokott válni. 24 hkm
2020. jún. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!