Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi visz rá arra egy magánválla...

Mi visz rá arra egy magánvállalkozót, hogy délután és este dolgozzon, a reggelt pedig kb átaludja?

Figyelt kérdés
Haveromról van szó. Képes nekiállni meg este 10-kor kávét inni és hajnali 4-ig dolgozni, aztán délelőtt 11-ig nem elérhető, reggelt kb átalussza és déltől ügyeket intéz. De ez nem egészséges, hiszen köztudott, hogy az ember agya reggel fog jobban.
2021. febr. 17. 18:36
1 2
 1/16 Fsms ***** válasza:
100%
Más az életritmusa, nincs nagy jelentősége.
2021. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek, vannak bagoly és pacsirta típusú emberek. Más-más bioritmussal. Teljesen normális.
2021. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
En ejszaka aktivabb vagyok.
2021. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ugyanabban az időpontban aktív.

Én egyetemen vizsgaidőszakban éltem pont úgy, mint a haverod.

Most vállalkozóként is csak azért tartok hagyományos munkarendet, mert sok ügyet kell intéznem, amit csak napközben lehet.

2021. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem reggel fog a legjobban az agyam, szokás és bioritmus kérdése.
2021. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni vállalkozó, a saját maga főnöke, úgy osztja be az idejét ahogy akarja. Ha éjjel szeret dolgozni, hát ő akkor dolgozik. Nincs ebbe semmi rossz. Reggel én se vagyok produktív.
2021. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Pont ilyen a szembeszomszédunk, keres eleget ahhoz, hogy bevállalja ezt a ritmust.
2021. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem köztudott, hogy az agy reggel fog jobban, ez te állítod, mert nálad így van, ez nincs igazolva, sokaknak pont ellenkezően van
2021. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"köztudott, hogy az ember agya reggel fog jobban"


Hát nekem mindig is estefelé fogott jobban az agyam. Évek óta dolgozom, de sokszor van így is, hogy napközben nem találom a helyem, aztán este mikor mindenki elmegy haza beteszek egy filmet és tolom. Legutóbb is hajnal 2-ig dolgoztam, egy este alatt termelékenyebb voltam mint előtte egész héten.

2021. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az veszi rá, hogy így is tud pénzt keresni.


Nekem kedvencem, hogy sok munkatársam beszól, mert én csak 9-10-re jövök be bezzeg ők fél 8-kor bent vannak...ja. Csak közben egész na teng-leng, fél 4-kor meg feláll és haza megy.

2021. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!