Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munka való nekem ha...

Milyen munka való nekem ha eszméleten sok butaságok tudok elhitetni az emberekkel? ( hosszú monológot írtam )

Figyelt kérdés

Már nagyon furcsa, de rettenet baromságokat írok facebookon, pl. ,hogy létezik lúgsavas tej amivel itatták a teheneket az oltások előtt a második világháborúban amikor Európában hatalmas volt a lőpor szennyezés. Nem az a baj, hogy ez eszeveszett ostobaság hanem ,hogy el is hiszik, fiatalok s idősek egy ilyen kertészetes csoportban. Covid alatt léptem be kamu facebookal politikai meg hááát bármiféle csoportba aztán kezdtem el nézni, hogy mennyire tudok egyszerű dolgokról sokat írni. És kiderült, hogy bármit írok csomóan elhiszik pl. most volt egy öszödi beszédes meg 1956-ot 2006-al összehasonlító netes vita erre ezt írtam :


"Egyrész 1956 nem úgy volt ahogy azt most nagyon mondogatják meg tanítják, az egy állam elleni puccs akart lenni egy ellenforradalom, sajnos nem tanítják, de volt egy népszavazás 1948-ban ahol arról döntöttek az emberek, hogy mi legyen az államformája Magyarországnak és győzött a népköztársaság , muszáj volt oldalt választani, és mivel a nyugat nem fogadta volna el, hogy itt nincs szabad verseny - lévén erről döntött a nép- így Szovjetunió felé fordult az ország. Ezt a államberendezkedést 1956-ban volt nyilas csürhe meg akarta bontani, ami ellen fel kellett lépni, ez nem szólt másról csak arról, hogy megvédjük azt amiért szavazott a nép. Ezt összemosni 2006 őszével egybites dolog Gyurcsány Ferenc ott számon kérte a párttársait ,hogy csak henyéltek , nem csináltak semmit és az egészet lehet neki kell elvinni, erről szólt az egész. Tegye az a szívére a kezét aki még soha nem falazott senkinek, ebből is látszik, hogy Gyurcsány Ferenc saját magát áldozta fel az országért. De ezt a nyomorult náci csürhe úgy vette, hogy " hazudott " mert csak eddig terjed a felfogásuk. Azt, hogy a rendőrök miért használtak gumilövedékes fegyvert az vizsgálni kell, viszont nem szabad elfelejteni a fehér terror is így kezdődött, hogy 1919 őszén csak puszta gyilkolási vágyból összegyültek és bántották azokat akik békét szerettek volna. Történelemből kicsit is tájékozott az tudja, hogy mindennek oka van, most nézhetnénk, hogy újnyilasok vegzálják származási alapon az embereket. Ha akkor 2006 őszén nem lép közbe a rendőrség lehet most ezt a kommentet sem írhattam volna meg.

"

Nem hiszitek el, fiatalok, mint én ( 23 vagyok ) csak úgy ontják a lájkokat, idős nénikbácsik helyeselnek, hogy milyen igazam van.


De a való életben is ilyen vagyok, legemlékezetesebb amikor vázoltam a haverom szüleinek, hogy suliba darazsat titráltunk ( [link] )

úgy, hogy ezüst nitrátot kevertünk össze réz szulfáttal és tenyésztettük petri csészébe aztán lett egy darázs család. Elhitték , de úgy, hogy a haverom végig ott volt és meglepődött, hogy mekkora f*sz vagyok és milyen profin adom be az egyébként könyvelő foglalkozást űző szülőknek.


De egyébként lelkiismeretes vagyok és utána mondtam, hogy kamu, de mondták, hogy elhitték mert nagyon részletes volt. ( egyébként laboros végzettségem van papíron, nagyon nem értek hozzá vizsgán is csaltam , puskáztam)


Szóval ezt a tulajdonságot kellene valami jóra fordítani. Érdekesség, hogy egyébként én is elég naiv vagyok. 12 évesen pl. elhittem, hogy a focistáknak a cipőjük azért nem repül le ha rúgják a labdát mert rá van varrva a lábukra. :D :D ezt mondjuk meg a nagybátyám mondta.


Hosszú lett. Sajnálom.


2021. febr. 19. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Indulj a következő választásokon.
2021. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el politikusnak xD
2021. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Politikus, író, komikus.
2021. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Értékesítőnek is jó lennél szerintem.
2021. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég szélsőséges véleményt fogalmazol meg, mindig találsz rá valakit, aki érzelemből helyeselni fog.


Azért nem nagy dicsőség megvezeti egybites embereket. :)

2021. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!