Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek levágassam a...

Szerintetek levágassam a hajam vállig? Mostanába nagy divat lett és nekem is nagyon tetszik, de nem tudom levágassame. Szerintetek egy lánynak hosszan szebb ahaja vagy röviden?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Függ a fejformádtól is. Én pl szeretem, hogy hosszú a hajam, ha akarnám se vágatnám le rövidre, mert a tojás fejemmel baromi hülyén állna.
2021. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem hosszú hajam volt, kicsit kiszőkítettem és elkezdett miatta hullani a hajam. Úgy döntöttem levágatom vállig tépett fazonra. Őszintén nekem csak akkor áll jól, ha egyenesre kiszárítom vagy begöndörítem a tetejét. Mindenki szerint így sokkal jobb a hajam és csajosabb, de nekem nagyon hiányzik a hosszú hajam :(
2021. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz látni kellene. A feleségem haja jobban áll vállig, mint hátközépig, de csak akkor, ha meg van csinálva. Ha szarik bele aznap, akkor a hosszú jobb volt.
2021. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

A vállig érő haj, még nem rövid.

Ha kedvet van kipróbálni valami újat, akkor jó választás.

Az, hogy melyik szebb, attól függ milyen a haj.

Mindenképp az ápolt egészséges haj.A hosszú is csak akkor,ha nincs eltöredezve a vége, vagy nem zsíros.A rövidnél egy arcához illő fazon,igényes vágással,tud nagyon jó lenni.

2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem majdnem derékig ért már. Nyár végére nehezen kezelhetővé vált, hullani kezdett, nem szerettem. Régóta érett már, hogy levágatom, hát egy nap mérges lettem és megtettem. Azt kértem, hogy váll fölé érjen, de fül alá sikerült belőni. (Még jó, hogy nem fül alá érőre kértem...)

Nem bántam meg, de nekem is csak akkor áll jól, ha formázom minden áldott nap. Sokan megdicsérik, de nekem ezzel sokkal több meló van, mint a hosszúval volt. Ha más nem, akkor azt felkötöttem kontyba és jó volt úgy is... Ennél ez nem működik és jobban is zsírosodik amióta rövid, vagyis lehet hogy gyorsabban mosom/szárítom, de gyakrabban kell.

Szóval hiányzik a hosszú, de azt nem mondom, hogy megbántam. Régóta gondolkodtam már rajta, kipróbáltam, örülök, hogy tökös voltam. Egy darabig nem kell vágatnom belőle. :D

2021. jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszú és a rövid haj is tetszik, ha illik az illetőhöz. De ne az alapján dönts, hogy másnak mi tetszik. Azt neked kell tudni, hogy illene-e hozzád.

Én úgy próbálgattam a rövid hajakat magamon, hogy a fejem tetején összecsavartam a hajamat, azt ketté választottam és úgy néztem meg, hogy hogy állna az adott hossz.

2021. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Neked seggig érő hajam de a végére megutáltam... töredezett, beakadt dolgokba, csak hajmosás egy kész macera volt. Én is levágattam, de nem bántam meg! Olyan a fazonja, hogy ha nem lövöm be is jól áll, csajos, összefoghatom hátul, ha sportolok. Nagyon sokan síratják a régit, de engem nem érdekel... Nekem a rövid haj egyenlő a szabadsággal.
2021. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teljesen rövid pixie vagy tüsi haj jön be nagyon a női frizurák közül. Ha már levágatod, inkább olyat válassz szerintem :)
2021. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jpeter1 ***** válasza:
28%
A páromnak bokáig ér. Nagyon szereti. Igaz,hogy a mosása eléggé macerás,de nem fogja levágatni. Nagyon szép kontyokat tud rakni belőle.
2021. jan. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szubjektiv kérdés, mert mindenkinek más tetszik. Te olyanra csináltassad, amelyik NEKED tetszik. Ne a javaslatokra hallgass, neked kell ápolni, te hordod, nem mások, akik magyaráznak.
2022. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!