Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy valami hivatalos ügyben csakis telefonon keresnek, és ha nem érnek el akkor gond lenne belőle?

Figyelt kérdés

Pl. bank, okmányiroda, nem is tudom. Van olyan, hogy fontos, hivatalos ügyben csak és kizárólag telefonon keresztül próbálják elérni az embert?


Rettenetesen sok call centeres hívást kapok munkaidőben, késő este, hétvége kora reggel, szóval nagyon zavaró időpontokban. Tiltogatom őket persze egyesével, de mindig van következő.


Szeretném letiltani, hogy ismeretlen számról érkező hívás kicsörögjön nálam.

Csak nem tudom, hogy ez jár-e valami "veszéllyel", származhat-e belőle károm.


2021. febr. 19. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Komoly hivasnal hagynak hanguzenetet.
2021. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos hivatalos ügyben tuti nem keresnek _csak_ telefonon.
2021. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először általában levélben keresnek fel, ha arra nem érkezik válasz akkor lehet hogy telefonon is megpróbálnak elérni. De első a levél, hisz telefonálni a szomszéd is tud az erste nevében..
2021. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm


Én is így gondolom, a bankom levélben, emailben szokott keresni. Volt már ügyem a rendőrséggel (értsd: feljelentést tettem) ők is levélben kerestek. A villany, internetszolgáltató szintén levelet, emailt küld.

Munkahelyemről mindenkinek a telefonszáma el van mentve, aki szokott keresni telefonon, bár ez se gyakori.

Nincs gyerekem, vagy más hozzátartozóm aki miatt csak engem tudnának keresni.

2021. febr. 19. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy nem fordulhat elő, tudtommal még az SMS sem hivatalos tájékoztatási mód.
2021. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer felhívtak a bankomtól, de mivel telefonon keresztül nem tudja bizonyítani, hogy valóban a banktól van, lehetett (volna) csaló is. Tehát nem valószínű. Fontos, hivatalos ügyben egyébként is szükséges, hogy írásban is nyoma legyen a dolognak.
2021. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Oltás miatt is kereshettek,ha regisztráltál.

Na,ők nem hiszem,hogy levelet küldenek.

2021. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!