Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem rendelkezhet szabado...

Miért nem rendelkezhet szabadon egy nő a saját teste felett?

Figyelt kérdés
Az elköttetésre gondolok. Ugyebár Magyarországon kizárólag 3 gyerek után és 40 éves kor fölött csinálják meg ezt a beavatkozást. De mint tudjuk, nagyon sok olyan nő van, köztük jó magam is, aki teljesen biztos abban, hogy nem szeretne gyereket. A védekezés meg nem nyújt 100%-os biztonságot.
2021. febr. 19. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
"A védekezés meg nem nyújt 100%-os biztonságot." De, a megfelelő védekezés nyújt.
2021. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert ha meg elkötik és kitalálja hogy "jaham, mégse" akkor meg az egészségügyet fogja anyázni.
2021. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
ne szexelj és akkor 100%, hogy nem leszel terhes.
2021. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Mert a dontes felelosseget a jelenben vallalo no a jovoben oriasi felhajtast csinalhat, hogy megbanta, es igenis gyereket akar. Ennek a sulyos dontesnek a sulyat nem hajlandok magukra venni az egeszsegugyi dolgozok.

Amugy nem ritka, hogy valaki kesobb meggondolja magat. En pont nem. Otven vagyok, meg mindig teherbe tudnek esni, de miota az eszem tudom, nem akartam gyereket. De nagyon sok no 180 fokos fordulatot vesz.

2021. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szlovákiában meg tudod csináltatni ha ezt akarod.
2021. febr. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!