Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokadszorra nem áll ki melette...

BadKiwi kérdése:

Sokadszorra nem áll ki melettem a párom. Miért nem mutatja azt,hogy támogat? Mit tegyek?(többi lent)

Figyelt kérdés
A párom rendelkezik egy(számomra) rossz felfogással,ami annyit tesz,hogy "úgy csinál mindent,hogy mindenkinek jó legyen.",viszont én ebbe a mindenkibe elég sokszor nem tartozok bele. Adott volt a szituáció: Az egyik ismerőse eléggé trágár szavakkal illetett engem,és nekem akkor per pillanat,jól esett volna,ha a párom leállítja(mégis csak az ő társasága) de nem tette,helyette hallgatott. Ezen kivül sokszor volt,hogy megbeszéltük,hogy egy véleményen vagyunk,és amikor velem kellett volna tartson,csendre intett. Viszont ma történt egy dolog,ami eléggé rosszul érintett,de annyira,hogy még mindig emiatt sírok. Engem még 1 hónap választ el attol,hogy papiron felnőtt legyek(a párom már felnőtt). Ma beültünk a párom kedvenc helyére. Tudni kell,hogy ezen a helyen van egy pincér lány aki a kezdetektől ellenséges velem(mivel az ő párja,egy időben csapta nekem a szelet),ami abban nyilvánult ki,hogy például ma amikor pulthoz mentem rendelni,egy teát,közölte,hogy nem szolgál ki,mert nem vagyok meg 18. Egy Nestearől volt szó,amibe tudtom szerint egy csepp alkohol nincs. Itt még türtem,hiszen tudtam mit feleni, és tudtam,nem vagyok a szive csücske. Ez után többször is odajött az asztalunkhoz,hogy nem vagyok meg 18 és menjek innen(ez kb olyan 8-fél 9 fele lehetett).Megkérdeztem miért,hiszen nem fogyasztok és nem kértem,vagy kértek nekem semmi olyat ki,amit egy 18 év alatti nem ihatna meg. A lány közölte,hogy itt ez a szabály és neki ez a munkája,s azt mondta szedjem össze magam és menjek mert itt nincs keresni valóm. A párom ezt végig csak hallgatta,nem szolt bele,nem védett ki,nem szolt rá a lanyra,aki sokkal merészebb hangon szolt hozzám( az egész bár minket nézett,mert ő eléggé megemelte a hangját),mig én tartottam a tiszteletet. Megmondtam,hogy rendben,amint végez a párom,elmegyünk. Kb ennyi...lehet kicsinyes vagyok de nekem fontos,hogy egy férfi mellett azt érezzem,megvéd és velem van..ebben a helyzetben,viszont nagyon nem éreztem.

2021. febr. 19. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kicsinyes, a pasid egy töketlen bénaság.
2021. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti hova ültettek be járvány és kijárási tilalom idején este félkör, mikor minden zárva?
2021. febr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ez a srác nem szeret igazán, jobb lesz neked nélküle. Amúgy mondtad már neki, hogy ezek a dolgok szarul esnek?
2021. febr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam kerdezni, melyik bolygon vannak nyitva a vendeglatoipari egysegek.
2021. febr. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Romániában élünk,itt 9ig minden nyitva,és maszk nelkül belehet ülni bárhova.
2021. febr. 20. 02:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,mondtam,hogy rosszul esik,ezt mi már megbeszeltük,azt mondta mindig,okés,felfogtam,bizonyítok. De minden van csak bizonyítás nincs
2021. febr. 20. 02:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, és keress egy olyan férfit aki kiáll melletted.

Ez a majom vagy nem igazi férfi, vagy nem vagy elég fontos neki.

2021. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
17 vagy találsz jobb pasit is, aki figyel is rád. Szóval inkább ezt kukázd, mert amelyik fiú szeret az bevéd a barátaival szemben is, idegenekkel meg főleg.
2021. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakíts, ez jobb nem lesz. Nagyom fiatal vagy, találsz jobbat.
2021. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős a pasi.

Ki kellett volna állnia melletted,szerintem ez alap ha szereti a másikat.

De te viszont jól tetted,hogy magadert kialltal.

2021. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!