Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha már sokadszorra...

Mit tegyek ha már sokadszorra érzem hogy semmi nem jön össze az életemben?

Figyelt kérdés
Félre ne értsen senki nem nyavalyogni akarok vagy ilyesmi de egyszerűen az utóbbi időben (és nem 1 hónapról vagy 2-ről beszélek) tényleg azt érzem hogy bármibe fogok állandó jelleggel láthatatlan falakba ütközöm mindenütt. Pedig lelkesedésem, motivációm, kitartásom cseppet sem lankadt, sőt folyton folyvást igyekszem mind újabb dolgokba belefogni, azonban ugyanaz a vége!

2014. okt. 13. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is szokott hasonló hangulatom lenni. Máskor túllendülök rajta. Milyen téren nem jön össze? Munka?
2014. okt. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Én már 5 éve vagyok így! Egyszer vmi csak összejön! De kitartás ! :)
2014. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is évek óta tart ez az állapot.Én már feladtam,depressziós vagyok.
2014. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as :) 2-es vagyok, én is 1 éve depis voltam ( volt öngyilkossági kísérletem is, és nagyon leépítettem magam), de felálltam és tovább ! Sok sikert kívánok neked és sok erőt!
2014. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nálam is dettó ugyanez van két éve.


Az egyik Guglis srác egy egyetemi előadáson mondta, hogy a mai napig nem igazán érti, hogy a korábbi dolgaiba miért bukott bele és a Gugli pedig miért jött be; holott mindig ugyanolyan precizitással jár el mindenben... nagyon-nagyon szeretném már én is ezt elmondani magamról. :)

Csak ne add fel!

2014. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha törekszel, nyilván van határozott célod, s el akarsz jutni valahová. Arra nem gondoltál, hogy olyanoktól kérj tanácsot, akik már elérték azt, amit te szeretnél? Ha valami nem sikerül, nem azt jelenti, hogy bénák vagyunk, hanem azt, hogy nem a megfelelő úton, nem a megfelelő módon próbálkozunk. Biztosan hallottál Edison-ról...
2014. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Magyarországon a sikeresektől csak önigazolást hallana, azzal pedig nem ér semmit.


A youtube tele van sikeres vállalkozók (nem MLM / ezo stb. jellegű) egyetemi / főiskolai előadásaival - abból meríthet (MS, Docstore, Google, FB... stb.).

2014. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Két lehetőséged van, mint ahogy bárki másnak: 1. Feladod. 2. Nem fogadod el, hogy nem sikerül, hanem addig pontosítod a módszereid és a céljaid, amíg el nem éred amit akarsz (s ha kell kérsz segítséget is). Te döntesz.


Én speciel nem ismerek minden egyes sikeres embert Magyarországon, tehát nem hiszem, hogy egyiktől sem lehet tanulni. Az, hogy valaki használható, releváns tanácsokat ad, az nem attól függ, hogy egyetemen tanít-e, vagy van-e előadása a youtube-on, hanem az, hogy sikeres-e az életben. Megint csak a lényeg: kire hallgatsz? Arról nem is beszélve, hogy az MLM-ben is vannak korrekt és sikeres vállalkozók, mint ahogyan bármilyen üzletágban vannak szélhámosok is. Az üzleti modell egy dolog, az emberi jellem meg egy másik. A kérdező bizonyára nem tanulni akar a sikerről, hanem meg akarja azt élni. (Ha valakit érdekel, tudok ezzel kapcsolatban könyveket is ajánlani.)

2014. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit, ne jelentkezz, hogy te egyből megcsinálod a feladatot, csak azt csináld meg, ami nagyon kell! Ismerős a szitu, ezért írom ezt.
2014. nov. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szinten jó dolog. Persze jobban esne ha mindig nyernél. Viszont aki próbálkozik sokszor elbukik. Az nem bukik el aki nem próbálkozik, de az sose fog nyerni se. Ha lelkesedésed nem lankad akkor csak így tovább, mert a végén sikerülni fog minden! :)
2014. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!