Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnommel osszeves...

A legjobb baratnommel osszevesztunk. Mar sokadszorra mert. toobi lent (? )

Figyelt kérdés

a pasim es a barátnom utaljak egymast es baratnom mindig mondja h milyen naiv vagyok mindent elhiszek neki mennyit hazudott mar meg mindenkivel bunkozik...velem nem bunko igenis szeret es oke lehet h naiv vagyok de nem hazudik sokat es teljesen jol megvagyunk, minden redben lenne ha a baratnom nem igy allna hozza..de..baratnom megis fontosabb mint a pasim..mit csinaljak? Nem akarom elvesziteni :(

szerintetek szakitqnom kene a pasimmal? Mit tegyek? Segitsetek!


2015. ápr. 1. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Dehogy szakitassz vele!A barátnőd csak irigy a boldogságodra.Inkább vele kellene ritkábban találkoznod!
2015. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a pasik jönnek mennek de az igaz barátaid mindig veled lesznek.


Gondolj bele, ő igazi barátnőd?Mindig a legjobbat hozza ki belőled?Bántana feleslegesen?Megbízol benne?Ha igen, és igazat mond barátnőd én szerintem szakítanék vele.

De az is lehet hogy szimplán csak irigy...ezt neked kell tudnod! :)

2015. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 feka1027 válasza:
0%
hát ha lenne egy kis esze a barátnődnek akkor rá jönne hogy nem azt kell nézni hogy milyen a pasid,hanem azt hogy te boldog vagy.érthető hogy félt hisz ez a dolga.de mindenek van határa. a lényeg hogy ne hanyagold el a barátnőd de a pasid se.próbálj fent tartani valami egyensúlyt.
2015. ápr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írod "nem hazudik sokat" a barátod. Ezk szerint van alapja annak amit a barátnőd észrevett? Nem tudom mennyit és miben hazudik, de aki szeret az általában őszinte. Neked kell tudnod, hogy ki a fontosabb. Ha a barátnőd "mégis fontosabb", ahogy írod,akkor Te is érzed, hogy igaza van és megválaszoltad magadnak a kérdést. Ha igazán szeretnéd a pasid és bíznál benne, nem egy fórumon kérdeznéd meg, hogy megtartsd-e. Tehát a válaszom.ne tartsd meg.
2015. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Amit leírtál, abból igenis a barátnődnek van igaza, és aggódik érted...

nem is hazudik a pasi... olyan sokat... omg. Ennyi aggyal inkább ne szaporodj...

2015. ápr. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!