Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elolvastam ezt és azóta...

Elolvastam ezt és azóta sírnom kell?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom visszatartani. Ez a koronavírus valami nagyon gonosz, alattomos vírus. Ráadásul az emberek többsége azt hiszi hogy csak olyanokat öl meg akiknek márcsak pár hónap van az életükből.

Na persze.

[link]



2021. febr. 20. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most igazából mi a kérdés?

Nagyon sokan halnak meg nem csak ebben, másban is.

2021. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A férj és a feleség is túlsúlyos volt, magas vérnyomással. Rájuk egy sima mezei influenza is halálos kimenetelű lett volna. Van egy érzésem(feltételezés), hogy mindezek mellett bagóztak is.


A természetben nincs gonoszság. Egy oroszlán nem gonoszság miatt eszi meg a zebrakölyköt, hanem mert éhes. A "gonosz" emberi kifejezés, csak az emberi faj képes arra, hogy szenvedést okozzon a társának, saját örömének a céljából.


Azért is sírsz, mert daganatos megbetegedésben és autóbalesetben évente 100e-100e ember hal meg? Érdeke, hogy a dohányzást, ami 6000 kémiai vegyület van, amiből 200 bizonyítottan köthető rákos megbetegedés kialakulásához.. nem tiltják be! Tehát legálisan mérgezheted magad és a társaidat, akik a te füstödet szívják. Képmutatás, ami itt megy a vírus kapcsán!

2021. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A koronavírus csak életben maradni és szaporodni akar...


Egyik unokatestvérem férje gégerákos. Megráz, mi? A lakásukba bemész, 2 kiló kátrány rakódik rá a tüdődre, olyan cigiszag van. Az egészségügyi szeszt is megisszák, ha más nincs. Így már nem olyan megrázó, mi?

A kattintásvadász cikkekben se térnek ki az ilyen "apróságokra"...

2021. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az érdekes ezekben a magyar lapokban hogy olyanokat is le szoktak írni ami nem is igaz,ha igaz is akkor annyira fel fújják és még ki egészítik a saját mesevilágukkal,ezt saját magam tapasztaltam meg mikor külföldön voltam és olyan súlyos dolgot le írt aminek a fele sem volt igaz,őszintén szólva én már nem olvasok ilyeneket mert.....
2021. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két meki zabáló dagadék. A vírus megmentette a gyereket.
2021. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket az alacsonyabb értelműek szokták megosztogatni mondjuk a Facebookon. Egyébként, most tényleg, mi a kérdés? Hogy sírnod kell? Vagy csak van egy nézeted/rövid, se füle- se farka véleményed, amit nincs kivel megosztani, ezért kiírod ide?
2021. febr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én sem.Elhiszem hogy ez történt de megtörténik sajnos más okok miatt is hasonló tragédia és azt nem hozzák le a lapok nap mint nap hogy hány gyermek válik árvává akár egy baleset miatt vagy bármi miatt.Ez direkt van így publikálva.Nem esett le?
2021. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!