Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor megyünk...

Szerintetek mikor megyünk vissza az iskolába?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az hogy naponta 20 kérdés van erről
2021. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#11 akkor próbáld figyelmen kívül hagyni ha ilyet látsz🙂
2021. ápr. 30. 23:51
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem az a problémám hogy teljesen komolyan vetted azt amit a 6-os írt,ennyire nem lehetsz hülye...

Az oltásról meg gondoljatok és mondjatok amit akartok,de remélem ti még azelőtt meggondoljátok magatokat hogy az ismerőseitek,vagy esetleg a családtagjaitok közül vinne el valakit.

De gondolom ez mind le van szrva,mert ha jól látom téged az érdekel a legjobban hogy minél tovább legyen online oktatás,minél tovább tarthasson a semmittevés,az már nem érdekel,hogy ezzel mindenki csak szív(te is),nem az mindegy,mert nem kell suliba járni:)

2021. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as és igaza is van.

Nem fogok a maszkban rohadni 40 fokban a sok idióta közt.

2021. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jöjjön a vírus, engem nem érdekel. Ha elvisz, akkor elvisz. Valószínűleg nem fog még, majd pár év múlva a sokadik hullám sokadik mutánsa talán. Szerintem fogalmatok sincs egyébként, hogy mikről írogattok egyáltalán, rajtatok is sikeresen hatott a kormány agymosása. Ugye tudjátok, hogy majd a védettségi igazolványt frissíteni kell? Majd fél évente kötelező lesz újra oltakozni, egy oltás típusból pedig kell kettő, tehát én nem mondtam semmi hülyeséget. Egész pontosan fél évente 2x, évente 4x hagyjátok, hogy belétek döfjék a pár hónap alatt kifejlesztett csodaszert, amiből egy éve még semmi sem volt, de most már van fél tucat féle. Ennyire nem esik le nektek, hogy az egész csak szemfényvesztés? Ezzel nem hogy vége lesz a vírusnak, de a sok oltással csak méginkább terjedni és erősödni fog. Nem is várom hogy higgyetek nekem, nem kell, nem érdekel, mert belefáradtam, hogy IQ harcosoknak magyarázzak újra és újra, hogy mi a franc történik a világban manapság. Nyugodtan engedjétek, hogy évi 4x szúrjanak titeket, várva, hogy melyik lesz a következő, amelyiktől majd valami gond lesz, talán nagyobb gond, mint a vírustól. Én nem állok be a sorba kísérleti nyúlnak, és kész. Úgy sem tudnak mindenkit beoltani, és a vírus jönni fog, újra és újra és újra, megerősödve, mutálva, rezisztens lesz mindenféle vakcinára. Na akkor majd megértitek, hogy miről hablatyoltam, és ti csak röhögtetek, mert máshoz nem értetek. 3 év múlva meglátjuk ki fog kacagni, a 12x beoltott agymosott, vagy az oltatlan.
2021. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Teljesen jó megfogalmazás, minden igaz amit leírtál, pont ezeket akartam én is leirni!
2021. máj. 1. 09:59
 17/19 anonim ***** válasza:
Na jó én feladom,te nagyon hülye vagy. Legyen igazatok,agymosott barom vagyok,oké,elfogadom,ez van:)
2021. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 hát az is vagy igen, mert méreg (vagyis oltás) párti vagy nagyon🤦‍♀️ majd kinyílik a szemed akkor ha neked lesz valami komoly következmény a méreg után, vagy az ismerősöd hal bele
2021. máj. 1. 11:32
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es hagyd rájuk, bolondok
2021. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!